پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس امروز باز می‌شود؟

باشگاه پرسپولیس کل مبلغ مطالبات ماریو بودیمیر را واریز کرد تا پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم به‌زودی از سوی فیفا باز شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس پس از کش‌وقوس فراوان در نهایت قسط پایانی و سود مطالبات ماریو بودیمیر را پرداخت کرد و حالا سرخپوشان منتظر تأیید نهایی وکیل این بازیکن برای باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس هستند.

باشگاه پرسپولیس که طبق رأی فیفا به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو محکوم بود، با محاسبه سود این پول به طور کلی حدود ۵۳۰ هزار یورو به حساب این بازیکن پرداخت کرد تا این پرونده سنگین مالی نیز در آستانه مختومه شدن قرار بگیرد.

پرسپولیسی‌ها در حالی اکنون ۵۳۰ هزار یورو به حساب بودیمیر واریز کردند که اگر مدیران وقت این تیم در فصل هجدهم با این بازیکن توافق می‌کردند، به طور حتم با مبلغی بسیار کمتر می‌توانستند مانع از شگل‌گیری این پرونده و ضرر مالی سنگین به باشگاه پرسپولیس شوند. 

نکته جالب اما در مذاکرات باشگاه پرسپولیس و بودیمیر این است که طبق توافقات انجام شده بین سرخپوشان و وکیل این بازیکن،‌ قرار بود اگر باشگاه پرسپولیس حُسن نیت خود در پرداخت پول بودیمیر را ثابت کند و بخشی از این مبلغ را به حساب او واریز کند، وکیل این بازیکن در نامه‌ای به فیفا خواستار باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس شود که پس از واریز اولین قسط از سوی باشگاه پرسپولیس، وکیل بودیمیر برخلاف وعده قبلی خواستار تسویه حساب کامل برای نامه زدن به فیفا می‌شود که این موضوع تعجب مدیران باشگاه را در پی دارد.

در هر صورت با واریز کامل مطالبات ماریو بودیمیر از سوی باشگاه پرسپولیس، احتمالاً این مبلغ تا پایان امروز به حساب این بازیکن خواهد نشست و مدیران باشگاه امیدوارند پنجره نقل‌وانتقالاتی سرخپوشان نیز امروز یا فردا به صورت رسمی از سوی فیفا باز شود.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1489641

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =