۶۷تبلت به دانش‌آموزان کم برخوردار اهدا شد

در مراسم کمک مومنانه دادگستری قزوین به فرزندان خانواده زندانیان کم برخوردار؛ ۶۷تبلت به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین قدرتی، رییس کل دادگستری استان قزوین در مراسم کمک مومنانه به فرزندان خانواده زندانیان کم برخوردار، با حضور مسئولان و مدیران استان گفت: کمک به نیازمندان خصوصا افرادی که سرپرست خانواده شان به هر دلیلی گرفتار است وظیفه انسانی، اسلامی و قانونی افراد یک جامعه است.

او بیان کرد: در شرایط اقتصادی کنونی و بحران کرونا که بسیاری از خانواده‌ها به ویژه خانواده‌های زندانیانی که سرپرستشان در زندان به سر می‌برد، با مشکل مالی مواجه شده‌اند، اهدای کمک‌های مومنانه می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات آنان را رفع کند.

قدرتی با اشاره به اقدامات انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین گفت: تاکنون خدمات قابل تقدیری از سوی انجمن حمایت از زندانیان با همکاری کمیته امداد به خانواده مددجویان نیازمند ارائه شده است.

او افزود: در خانواده مددجویان استان ۲۵۰دانش آموز وجود دارد که با تعامل، همفکری و همکاری های صورت گرفته بین انجمن حمایت از زندانیان و کمیته امداد، مقرر شد ۲۵۰تبلت تهیه شود که امروز  ۶۷تبلت از این تعداد به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

این مقام مسئول گفت: حضور خیران و افراد دارای بضاعت مالی برای کمک به زندانیان و تلاش برای رفع مشکلات آنان بسیار موثر است و امیدواریم با توجه به نزدیک بودن جشن نیکوکاری در این راستا از کمک های بیشتر خیران بهره مند شویم.

در دو ماه اخیر  ۱۱۸دستگاه تبلت به دانش آموزان کم برخوردار دارای والد یا والدین زندانی از طریق کمک مومنانه اهدا شده است.

48

کد خبر 1489790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =