حضور منطقه آزاد قشم در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران

منطقه آزاد قشم در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران با هدف معرفی فرصت ها و جاذبه های گردشگری و توانمندی های صنایع دستی بومی حضور یافت.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران در محل  نمایشگاه های دائمی در چهار سالن اصلی،  توسط علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آغاز به کار کرد و مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، امری کاظمی مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و علی موقر، رییس اداره توسعه گردشگری  و تنی چند از کارشناسان حوزه صنایع دستی و امور نمایشگاهی این سازمان نیز در این مراسم حضور داشتند.

مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در حاشیه این مراسم گفت: غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در چهاردهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از پنجم تا هشتم اسفند میزبان بازدید کنندگان بوده و علاقه مندان می توانند با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از غرفه سازمان منطقه آزاد در سالن ۳۸B‎بازدید کنند.

شیخ زاده تصریح کرد: این نمایشگاه به دو شکل حضوری و مجازی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شده است.

به گفته وی، نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، تنها رویداد رسمی نمایشگاهی کشور در حوزه صنعت گردشگری و هتل‌داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری به ثبت رسیده و از این رو مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر حضور جدی سازمان در این نمایشگاه تاکید داشته است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: هدف از حضور سازمان منطقه آزاد قشم در این نمایشگاه، معرفی پلتفرم جامع سفر هوشمند است که توسط سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان یک راهکارجامع در زمینه مدیریت هوشمند سفر، رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام، بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری جزایر زیبای قشم و هنگام، کمک به ایجاد اشتغال در صنعت گردشگری و تبادل جدیدترین اطلاعات و دستاوردها در حوزه گردشگری است.

گفتنی است مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و علی موقر، رییس اداره توسعه گردشگری  و تنی چند از کارشناسان حوزه صنایع دستی و امور نمایشگاهی این سازمان نیز در این مراسم حضور داشتند.

46

کد خبر 1489905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =