۰ نفر
۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
رونق دوباره گردشگری کشور درسال۱۴۰۰

معاون فرهنگی گردشگری شورایعالی عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ، ابراز امیدواری کرد که گردشگری در سال آینده به وضعیت عادی بازگردد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : محمد علی وکیلی در نمایشگاه گردشگری و توسعه روستایی که از۵ اسفند درمحل نمایشگاه های دائمی تهران آغازشده است  در پاسخ به پرسش خبرنگار ما در خصوص آسیب وارده به بخش گردشگری مناطق آزاد گفت: گردشکری در مناطق آزاد همچون سایر مناطق کشور وضعیت خوبی را طی نکرد و از این نظر، بخش های مرتبط با این صنعت عظیم به سختی این شرایط را سپری کردند.

وی افزود: امید می رود با افزایش سرعت واکسیناسیون در خارج و نیز موفقیت واکسن های تولید داخل،  از این شرایط خارج شده و گردشگری کشور در ایران ۱۴۰۰ به شرایط عادی بازگردد.

وکیلی همچون در خصوص شرایط گردشگری کیش گفت: کیش در یک سال اخیر، به دلیل شیوع کرونا و نیز رشد قیمت ارز، به جایگزین سفرهای خارجی و منطقه ای شماری از مردم کشورمان تبدیل شد و این موضوع اتفاق خوبی برای کیش بود.

وی همچنین گفت: رونق گردشگری و توسعه طرح های متنوع و جذاب در حوزه گردشگری کیش از سایر مناطق آزاد بیشتر است و با عرضه بسته های پیشنهادی سرمایه گذاری در کیش، می تواند بیش از پیش تقویت شود.

این مقام مسئول در شورای عالی مناطق آزاد، مشارکت فعال سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه امسال که همراه با حضور نمایندگان بخش های گردشگری جزیره کیش بود را ارزشمند و اثرگذار توصیف کرد.

46

کد خبر 1489907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =