خاطره‌ای جالب از کانادا رفتن رضا عطاران!

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مهران مدیری شب گذشته میزبان مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون بود.

در بخش ابتدایی گفت و گو صالحی درباره دو قلوهایش گفت:حنا و آروین دو قلوهای من هستند. دغدغه و نگرانی بسیاری برای آینده آن‌ها دارم. به نظرم دنیای فضای مجازی و زندگی دیجیتال یک مقدار خطرناک است.

صالحی گفت: همسرم فوبیای زلزله دارد، یک مدت در سالن می‌خوابیدیم و اتاق نمی‌رفتیم. من شروع کردم به بچه‌ها زلزله را توضیح دادم که یک اتفاقی ممکن است رخ بدهد و زمین بلرزد. ما نباید بترسیم. موقع خوابیدن به من گفتن ما زلزله می‌خواهیم بگو زلزله بیاد.

بازیگر «ترش وشیرین» درباره ۱۱ عمل جراحی اش گفت: تاندون‌های دستم پاره شد و چند بار عمل کردم. دیسک عوض کردم. با یوسف تیموری با ماشین تصادف کردیم و دره رفتیم شبکیه چشم ام را عمل کردم، عمل قلب داشتم.

در بخش دیگری صالحی خاطره‌ای از عطاران تعریف کرد: شب مهمان خانه عطاران بودیم و به خاطر صمیمیتی که با رضا داشتم یکی از مهمانان را تا جلوی در بدرقه کردم. زمانی که آمدم آسانسور اشتباه پیاده شدم و زنگ خانه را زدم یک آقایی در راه باز کرد و گفت: ببخشید آقای عطاران طبقه بالاست.

صالحی ادامه داد: رضا بهم گفت خاک تو سرت رفتی زنگ همه رو زدی!

وی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه تاحالا شده پیامی را اشتباه برای کسی ارسال کند؟ گفت: یک نفر برای دعوت به برنامه به من زنگ می‌زد و می‌گفت شما حرف‌های خوبی می‌زنید و از من دعوت می‌کرد. من سرم شلوغ بود و من سعی می‌کردم که جواب ندهم.

یک بار آمدم اسمش را ذخیره کنم تا دیگر جوابش را ندهم نوشتم مردک روانی زگیل، نچسب و...، اما به جای ذخیره کردن اسمش پیام را ارسال کردم و سکوت کردم و پیام داد ممنون مزاحمتان نمی‌شوم!

بازیگر مجید دلبندم درباره اینکه اگر سیاستمدار بود اولین کاری که انجام می داد چه بود؟ گفت: اختلاسگران را به اشد مجازات می‌رساندم، چراکه حق و حقوق مردم را خوردند اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد مردم شرایط بهتری داشتند.

مدیری در بخش پایانی خاطره خاص دیگری از عطاران تعریف کرد:عطاران در فرودگاه کانادا زمانی که پاسپورت را به مسئول می‌دهد پلیس از او سوال می‌کند که چند روز می‌مانید به جای اینکه بگوید ۱۰ روز می‌گوید ۱۰ سال! 

صالحی ادامه داد: پلیس دیده روی ویزا سه ماه خورده چه جوری ۱۰ سال می‌خواهد در کشور بماند! بعد رزومه عطاران را نگاه می‌کنند و می‌بینند که آدم معروفی است و بی خیال می‌شوند.

۵۸۵۸

کد خبر 1489972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  13 4
  هر هر هر هر هر
 • CA ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  6 5
  ادب و شعور واقعی خودش رو خوب نشون داد.
 • CA ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  13 2
  خاطره عطاران رو هم از خودت ساختی احتمالا. تو چک گذرنامه، رزومه مسافر رو چک میکنن؟!!!!!
 • محسن CA ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  10 1
  اخه کدوم کانادایی ایشون رو میشناسه! دروغ که کنتور نمیدازه!
  • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
   1 5
   بزرگوار یه سرچ که کاری نداره ، سرچ زده اسم طرفو به انگلیسی
 • IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  2 0
  بعید نیست که عطاران 10 سال یا بیشتر در انجا بماند.
 • رنگین کمان IR ۱۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  2 1
  خجالت بکشید به اقای صالحی توهین نکنید... تا جایی که میشه چفت دهنتون رو ببندین...