۵ نفر
۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
چه شد که موسی با «بوتورای» شور گرفت؟

فرزاد مرادی، خواننده گروه رستاک در خصوص واکنش شورانگیز موسی، از بلاگرها و یوتیوبرهای مشهور انگلیس به اجرای قطعه کُردی «بوتورای» توسط این گروه گفت: «ری‌اکشن‌ خارجی‌ها به اجراهای رستاک، برای ما نویدبخش تحقق آرزوی‌مان در خصوص فراتررفتن از مرزهای جغرافیایی است.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، واکنش شورانگیز موسی، از بلاگرها و یوتیوبرهای مشهور انگلیس به اجرای قطعه کُردی «بوتورای» توسط گروه رستاک، توجه دوباره به این قطعه را در فضای مجازی برانگیخت.

فرزاد مرادی، خواننده گروه رستاک در این خصوص گفت: «قبل از این هم برای‌مان پیش آمده بود که قطعه‌ای از گروه رستاک در فضای مجازی ترند شود. اتفاقی که به عنوان مثال در مورد «رعنا»، «بیو بریمش»، «سرنای نوروز» و... هم رخ داد و این در حالی بود که ما برنامه مدونی برای انتشار این آثار در فضای مجازی نداشتیم و این اتفاق از سوی مخاطبان علاقه‌مند به رستاک رقم زده شد.»

چه شد که موسی با «بوتورای» شور گرفت؟

او ادامه داد: «ری‌اکشن‌ خارجی‌ها به اجراهای رستاک، برای ما نویدبخش تحقق آرزوی‌مان در خصوص فراتررفتن از مرزهای جغرافیایی است. ایده‌آل ما، رسیدن به یک بیان بین‌المللی بوده‌ است که واکنش‌های مخاطبان غیر ایرانی خارج از مرزهای ایران نشان می‌دهد به آن بسیار نزدیک شده‌ایم. ایده‌آلی که در پروژه بین‌المللی «در خانه، بی‌مرز» نمود بارزتری یافت.»

گفت‌وگو با فرزاد مرادی را در از پشتِ سَر گذاشتن ارکسترهای دولتی تا واکنش شورانگیز یوتیوبر انگلیسی بخوانید.

۵۸۲۵۹

کد خبر 1490385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =