رکورد تعداد همزمان پرونده های نظارتی بر روی سامانه ارجاع نظارت

مشاور و ناظر حوزه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: در آخرین روز طرح ویژه تخفیف ۳۰درصدی هزینه خدمات مهندسی، بالغ بر ۱۲۲ پرونده نظارتی بر روی سامانه ارجاع نظارت قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلان در یزد؛ محسن صحرا کاری با بیان اینکه پیش بینی می شود حجم کار ورودی به سازمان در پایان سال ۱۳۹۹ به بیش از یک میلیون متر مربع بالغ گردد، افزود: طرح تخفیف ویژه نظام مهندسی از ۲۳بهمن آغاز و در پایان روز هفتم اسفند ماه به پایان رسید که در این دوره استقبال مناسبی از طرف مالکان بعمل آمد.
وی تاکید کرد: سامانه ارجاع نظارت فرصت مناسبی است تا ضمن شفاف سازی امور سازمان، مهندسان ناظر بتوانند با فراغت خاطر و بر اساس علائق، ظرفیت و صلاحیت حرفه ای خود، نسبت به اعلام داوطلبی برای انجام نظارت اقدام نمایند.
مشاور و ناظر حوزه خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد خاطرنشان کرد: ساخت و ساز های غیر مجاز در استان یزد به عوامل متعددی برمی گردد و متاسفانه ۶۵درصد ساخت و سازها  را در برمی گیرد که با توجه به قیمت تمام شده ساختمان و اینکه امروزه ساختمان یک سرمایه ملی محسوب می شود ضرورت دارد توجه بیشتری به این موضوع از سوی مسئولان صورت گیرد.
صحراکاری ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح های ویژه تخفیفی در سازمان نظام مهندسی و خدمات ارائه شده مطلوب از سوی مهندسان عضو این نهاد اقبال و گرایش مردم برای استفاده از خدمات مهندسی افزایش یابد تا شهر از ساخت و سازهای متخلفانه و البته نا ایمن رهایی یابد.

46

کد خبر 1490791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =