شناسایی ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان چهارمحال وبختیاری

طی ۲۴ ساعت گذشته تست ۱۰ مراجعه کننده به مراکز درمانی استان مثبت قطعی اعلام شد .

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : هم اکنون ۱۱۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۹ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.


دکتر مجید شیرانی افزود:  طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۴ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۴۳ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

به گفته وی طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۰ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید_۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

 
وی با اظهار تاسف گفت : متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید_۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۷۷۲ نفر می باشد.

گفتنی است ، هم اکنون ۱۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1491003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =