پوستر نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی رونمایی شد

پوستر نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از ستاد خبری هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک، پوستر این نمایشگاه عصر دیروز (شنبه ۹ اسفند ماه) در مراسمی خصوصی در مجموعه تئاتر شهر رونمایی شد.

امیر عابدی، مدیر بخش عکس این دوره از جشنواره که طراحی پوستر آن را هم بر عهده داشته است، با گرامیداشت یاد و خاطره گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره و نیز زنده یاد محمدرضا الوند توضیحات کوتاهی درباره پوستر این نمایشگاه ارایه کرد.

پوستر نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی رونمایی شد

او با قدردانی از حاضران در این برنامه افزود: معمولا در طراحی پوستر به سمت گرافیک می‌رویم ولی من این پوستر را با بهره‌گیری از عکس یک عروسک که خودم آن را عکاسی کرده‌ام، طراحی کردم. در دوره‌های گذشته جشنواره نمایش عروسکی، بخش عکس تعریف نشده بود و به نمایندگی از عکاسان تئاتر از همراهی مرکز هنرهای نمایشی و معاونت هنری در برگزاری نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی قدردانی می‌کنم.

در این برنامه کوتاه سیدمحمدمجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ، قادر آشنا، مدیر کل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه، سعید اسدی، محمدمهدی بهداروند و تعدادی از مدیران ستاد برگزاری جشنواره حضور داشتند.  

نمایشگاه عکس این دوره از جشنواره نمایش عروسکی امروز ، یکشنبه ۱۰ اسفند ماه به طور رسمی در  گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود. 

۵۸۵۸

کد خبر 1491077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =