۱ نفر
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
کشف ۴ هزار قبضه سلاح غیرمجاز در یک استان

فارس نوشت: جانشین انتظامی استان خوزستان از دستگیری دو نفر از عناصر اصلی باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف چهار هزار قبضه سلاح قاچاق خبر داد.

سرهنگ یدالله امیری در تشریح جزئیاتاین خبر اظهار کرد: به دنبال کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات در سطح استان، طی روز گذشته ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دو نفر از عناصر اصلی باند قاچاق سلاح را شناسایی و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات تخصصی متهمان مزبور را با خودروهای تیبا و پژو حین انتقال محموله سلاح در شهرستان اهواز دستگیر که در بازرسی بعمل آمده تعداد هفت قبضه سلاح کلاشینکف کشف شد.

جانشین انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰ مرحله طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در سطح استان اجرا شده، گفت: از دستاوردهای این طرح‎ها چهار هزار ۸۹۰ قبضه اسلحه جنگی و شکاری است.

وی ادامه داد: در این راستا تعداد سه هزار و ۷۲۱ نفر در ارتباط با تیراندازی یا نگهداری غیر مجاز سلاح شناسایی و دستگیر شده‌اند.

امیری با تاکید بر اینکه پلیس در خصوص امنیت عمومی مردم با هیچ کس مماشات مماشات ندارد، گفت: دارندگان و قاچاقچیان سلاح و مهمات غیر مجاز بدانند، اشراف و چتر اطلاعاتی پلیس آنقدر گسترده است، که هر آن خود را درون آن خواهند دید.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1491371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =