شرکت هواپیمایی کیش حامی مالی مسابقات دو و میدانی کشور

کیش ایر یکی ازحامیان مالی رقابت های دو میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور است که از امروز ۱۱اسفند در ورزشگاه انقلاب تهران آغازشد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : در رقابت های دو میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشورکه از امروز درتهران آغازشده و تا۱۳ اسفند ادامه دارد لوگوی شرکت هواپیمایی کیش به عنوان یکی ازحامیان مالی این رقابتها درسالن برگزاری مسابقات نصب شده است.

بر اساس این گزارش هواپیمایی کیش هزینه اسکان و بلیت رفت و برگشت اردوی تیم های ملی دو و میدانی را که برای آمادگی حضوردراین رقابت هادر جزیره کیش برگزارشده بود برعهده داشت.

رقابت های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور با حضور ۱۴ تیم از سراسر کشور ازاکروزتا ۱۳ اسفند از ساعت ۱۴تا۱۶ در ورزشگاه انقلاب تهران، مجموعه ورزشی آفتاب ادامه دارد و به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش می شود

بر اساس همین گزارش به علت شیوع بیماری کرونا و رعایت دقیق ضوابط بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی کرونا ورود عموم به سالن مسابقات ممنوع است و تردد ورزشکاران به محل برگزاری مسابقات فقط از طریق “آی دی کارت” که از سوی فدراسیون صادر شده امکان پذیر است

شرکت کنندگان موظف هستند تا پیش از آغاز رقابت ها با رعایت ضوابط بهداشتی از ماسک استفاده کرده و به بعد از پایان مسابقه، سالن را ترک کنند.

لازم به ذکراست شرکت هواپیمایی کیش ازجمله شرکتهای تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است.

48

کد خبر 1491379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =