بیانیه آرش میراسماعیلی پس از رفع تعلیق جودو

رئیس فدراسیون جودو پس از رفع تعلیق با انتشار بیانیه به این رای دادگاه حکمیت ورزش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دادگاه حکمیت ورزش امروز دوشنبه ۱۱ اسفندماه با ارسال نامه‌ای به تهران رأی را به نفع ایران صادر کرد تا در نهایت تعلیق جودو ایران برداشته و پرونده شکایت ایران از فدراسیون جهانی بسته شود.

در همین رابطه آرش میراسماعیلی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «‌ بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته توسط وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران با توجه به دفاعیات حقوقی مؤثری که بعمل آمد دیوان داوری ورزش طی رأیی که در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ صادر نمود رأی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی مبنی بر تعلیق فدراسیون جودو ایران را باطل اعلام نمود و مقرر کرد بمنظور بررسی‌های بعدی این پرونده به فدراسیون جهانی جودو ارجاع گردد.

بدون تردید فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران خود را همچنان تابع اصول منشور المپیک و مقررات اساسنامه فدراسیون جهانی جودو می‌شناسد و از همکاری و تعامل روزافزون با فدراسیون جهانی در همین چارچوب استقبال خواهد کرد.

فدراسیون جودو بدینوسیله مراتب قدردانی خود را از عملکرد شایسته تیم حقوقی، حمایت‌های وزیر محترم ورزش و جوانان، مساعدت‌های رئیس محترم کمیته‌ملی المپیک و همراهی‌های معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مسیر تحقق این پیروزی بزرگ حقوقی ورزشی اعلام می‌دارد.»

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1491404

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علیرضا IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  3 3
  مبارکتون باشه
 • علی IR ۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
  2 4
  به کوری چشمای خائن های وطن فروش
 • GB ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
  3 1
  اینجا نظر دادم درج نکردید ، یعنی هر چی دوست دارید درج میکنید