بازگشت محدودیت‌ها به آرامستان‌ بهشت رحمت / دو هفته برگزاری مراسمات ترحیم ممنوع شد

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد اعلام گفت: با توجه به پیدایش ویروس کرونای انگلیسی در استان و افزایش متوفیان کرونایی، محدودیت‌های حضور در آرامستان‌ بهشت رحمت دوباره برقرار شد.

 به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد، سیداکبر نوربخش رضائی در حاشیه جلسه ستاد کرونای شهرستان شهرکرد از نحوه اجرای تمهیدات اتخاذ شده در آرامستان بهشت رحمت اظهار داشت: باتوجه به پیدایش ویروس کرونای انگلیسی در استان و تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و تاکید نهادهای ذیربط بر ممنوعیت تجمعات دو هفته کلیه مراسمات ترحیم در آرامستان بهشت رحمت شهرکرد ممنوع شد که این تصمیم به علت حفظ سلامتی هم استانی‌ها اتخاذ شده است.

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری شهرکرد تاکید کرد: بر این اساس، ضمن ممنوعیت برگزاری مراسمات ترحیم، حضور در آیین تشییع و تدفین اموات نیز فقط برای جمع محدودی از بستگان درجه یک امکان‌پذیر خواهد بود.
نوربخش رضائی شرط حضور محدود بستگان درجه یک در نماز میت، تشییع و تدفین را استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی عنوان کرد و گفت: پرسنل آرامستان و ماموران انتظامی از حضور افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده و جان دیگر شهروندان را به خطر می‌اندازند، ممانعت خواهند کرد.

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری شهرکرد با گلایه از شهروندانی که در طول مسیر آرامستان بهشت رحمت توقف و به صورت پیاده وارد محوطه این آرامستان می شوند خاطرنشان کرد: از این پس در صورت توقف خودروهای شهروندان در حاشیه مسیر، توسط عوامل پلیس راهور اعمال قانون خواهند شد.
سیداکبر نوربخش رضائی با هشدار نسبت به افزایش مجدد آمار متوفیان کرونایی، خاطرنشان کرد: آرامستان‌های سطح شهر به دلیل ایجاد ازدحام و احتمال عدم رعایت فاصله اجتماعی، یکی از مناطق مستعد شیوع کرونا بوده لذا از شهروندان خواهشمندیم تا اطلاع ثانوی از حضور در این اماکن خودداری نمایند.

46

کد خبر 1491578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =