۱ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
جلد دوم کتاب «همسایه بغلی» به بازار آمد

کتاب «هیولای مردابِ گل‌ختمی» با ترجمه‌ عاطفه حق‌وردی داستان معمایی-ترسناک است که توسط نشر صاد منتشر شده است و با اتفاقاتی هیجان‌انگیز و شخصیت‌هایی غیرمتعارف اثری خواندنی و سرگرم‌کننده برای کتابخوانان رقم می‌زند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جلد دوم مجموعه کتاب همسایه بغلی با عنوان «هیولای مردابِ گل‌ختمی» نوشته‌ی گری گیزلین با ترجمه‌ عاطفه حق‌وردی توسط نشر صاد برای نوجوانان منتشر شد.

در جلد دوم مجموعه داستان «همسایه بغلی» با عنوان «هیولای مردابِ گل‌ختمی» هارولد این‌بار به‌همراه همسایه‌های عجیب‌وغریبش با یک هیولای افسانه‌ای روبه‌رو می‌شود که در مرداب زندگی می‌کند. این داستان معمایی-ترسناک با اتفاقاتی هیجان‌انگیز و شخصیت‌هایی غیرمتعارف اثری خواندنی و سرگرم‌کننده برای کتابخوانان خواهد بود.

گری گیزلین نویسنده فرانسوی-اسپانیایی مجموعه چند جلدی «همسایه بغلی گولز» است که آن را در ژانر معمایی-ترسناک برای گروه سنی نوجوان نوشته است. او مدرک ادبیات و زبان‌شناسی خود را از دانشگاه پاریس دریافت کرده و تاکنون داستان‌های متعددی برای کودکان و نوجوانان نوشته است. مجموعه داستان‌های او با عنوان همسایه بغلی گولز از سوی منتقدان تحسین شده، و سری جوایز مخاطبان گروه سنی «ج» را به خود اختصاص داده است. اولین جلد از این مجموعه با عنوان «یک شب شوم برای بچه‌قلدرها» توسط نشر صاد منتشر شد.

جلد دوم این مجموعه را می‌توانید در دو نسخه‌ الکترونیکی و کاغذی دریافت کنید. نسخه‌ الکترونیکی را می‌توانید در طاقچه و فراکتاب بخوانید و نسخه‌ کاغذی نیز با قیمت ۵۰ هزار تومان و در ۱۹۸ صفحه، قابل سفارش در سایت نشر صاد است.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1491605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =