توزیع۱۰۰ میلیارد ریال بسته حمایتی توسط وزارت کار در سی سخت

به دستور مقام عالی  وزارت تاکنون افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال بسته حمایتی (گرمایشی، بهداشتی و غذایی) میان زلزله زدگان شهر سی سخت و روستاهای اطراف آن توزیع کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج؛
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی اظهار کرد :  سیزده روز از وقوع زلزله در شهرستان دنا و شهر  سی سخت  مجموعه کارکنان وهمکاران  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  به دستور مقام عالی  وزارت تاکنون افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال بسته حمایتی (گرمایشی، بهداشتی و غذایی) میان زلزله زدگان شهر سی سخت و روستاهای اطراف آن توزیع کرده است.
  پروانه نیک مرام  ادامه داد: قیمت هر بسته حمایتی حدود ۶ میلیون ریال تخمین زده شده است.
وی  خاطرنشان کرد: امروز نیز سه هزارصد  بسته معیشتی ( گرمایشی، بهداشتی و غذایی و پتو و چادر ) به ارزش ریالی ۱۵ میلیارد ریال میان زلزله زدگان سی سخت توسط وزارت کار توزیع شد.
 نیک مرام مدیر کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی  اذعان داشت: توجه ویژه به نیازمندان و شناسایی آن ها را از اولویت ها دانست.
وی با اشاره به نحوه  توزیع این اقلام  اًضافه کرد: بخشی از این اقلام   که جامعه هدف مجموعه   وزارت تعاون و کار میباشد  در بین انها توزیع  شده است بخشی دیگر به دستور  استاندار و با همکاری هلال احمر این اقلام  باید  بدست همه زلزله زدگان  سی سخت و سایر روستاها توزیع میشود
نیک مرام  عنوان کرد: همچنین باید رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثار گران در مناطق زلزله زده سی سخت و روستاهای اطراف آن بطور در دستور کار باشد.
کلانتری ادامه داد:  تا زمانی که  مردم سی سخت به مجموعه وزلرت  تعاون  و کار و رفاه اجتماعی  نیاز دارند و با تمام توان در کنار زلزله زدگان خواهم بود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین در بازدید از محل توزیع این بسته‌های حمایتی به طور ویژه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد واز  مدیریت پروانه نیک‌مرام مدیرکل کار کهگیلویه و بویراحمد را در توزیع این اقلام قدردانی کرد.

توزیع۱۰۰ میلیارد ریال بسته حمایتی توسط وزارت کار در سی سخت

توزیع۱۰۰ میلیارد ریال بسته حمایتی توسط وزارت کار در سی سخت

کد خبر 1491630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =