بیت کوین امروز چند میلیون تومان قیمت خورد؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

قیمت بیت کوین در بازار آزاد صبح امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۰ با  افزایش  ۴.۷ درصدی، ۴۸ هزار و ۵۰۲ دلار معامله شد.

نخستین روز معاملات جهانی، بازارها نوسانات اندکی داشتند و به نظر می رسد بعد از مدت ها سرمایه گذاران بیش از اینکه هیجانی عمل کنند، کمی صبوری کردند.

گفتنی است، سیتی بانک در گزارش اخیر خود اعلام کرده که معتقد است بیت کوین در حال حاضر به «نقطه اوج» رسیده است و می‌تواند روزی «ارز انتخابی برای تجارت بین المللی» شود، زیرا شرکت‌هایی مانند تسلا و پی پال به آن اعتماد دارند.

سیتی بانک اعلام کرده که «بنابراین آینده بیت کوین هنوز نامشخص است، اما با تعادل ارز در نقطه اوج پذیرش جریان اصلی یا سقوط، به طور احتمالی تحولات در کوتاه مدت تعیین کننده خواهد بود.»

قیمت بیت کوین بعد از رسیدن به ۵۸ هزار دلار به حدود ۴۷ هزار دلار سقوط کرد. کارشناسان رمز ارزها هشدار داده بودند که سرمایه گذاری بر روی بیت کوین و برخی ارزهای دیجیتال اشتباه است چرا که به احتمال زیاد به زودی قیمت‌ها نزولی خواهند شد!

بیت کوین امروز چند میلیون تومان قیمت خورد؟

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۱۰.۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۷۷.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸.۸۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۵۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

قیمت ارزهای دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۱۲ اسفند را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۸,۸۱۹ ۱,۲۸۰,۲۸۲,۵۸۰
اتریوم ۱,۵۴۵.۱۵ ۴۰,۵۲۱,۶۵۴
کاردانو ۱.۲۲ ۳۱,۹۲۸
بایننس کوین ۲۴۶.۴۹ ۶,۴۶۴,۲۷۵
تتر ۱ ۲۶,۲۴۱
پولکادات ۳۵.۵۲  ۹۳۱,۵۰۰  
ریپل ۰.۴۳ ۱۱,۳۸۰  

گفتنی است؛ نرخ ارزهای دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1491661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =