قول وزیر نفت برای کمک به ادامه طرح آبرسانی غدیر در خوزستان

استاندار خوزستان با اشاره به دیدارش با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، از قول مساعد وی برای کمک به ادامه ی طرح آبرسانی غدیر در خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از اهواز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، در دیدار قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان با وزیر نفت، در مورد موضوعاتی همچون مشکلات آب شرب شهرها و روستاها، شبکه دفع آب های سطحی، مشکلات ساختاری، اجرایی و مهندسی انتقال آب و فعالیت های انجام شده در حوزه ی بهداشت عمومی و مقابله با کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وزیر نفت در زمینه ی کمک به طرح ها و پیشنهادات مطرح شده استاندار خوزستان به ویژه در حوزه ی شهرهای نفت خیز از جمله ادامه ی طرح آبرسانی قول مساعد داد.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در این دیدار خطاب به استاندار خوزستان گفت: درباره ی اختصاص ۲ درصد از فروش تولید محصولات نفتی و مشکلات استان خوزستان گزارشی به محضر مقام معظم رهبری ارسال شد و از معظم له نسبت به ارائه کمک های بیشتر از محل درآمدهای نفتی درخواست اجازه شد که مقرر شد حداکثر طی ۲ هفته کارگروههای استانی تشکیل و نسبت به برآورد هزینه یا استفاده از منابع درآمد نفتی اقدام تا از طریق صندوق توسعه ملی و پس از طی مراحل قانونی آن، کار انجام شود.

48

کد خبر 1491734

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =