تامین زیرساخت های لازم در شهرک‌های صنعتی از لازمه های حضور سرمایه گذاران است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: یکی از لازمه های حضور سرمایه گذاران در استان، تأمین و احداث زیرساخت های مناسب است که در این زمینه بایستی توجه ویژه ای به ایجاد شهرک های صنعتی جدید در استان شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، محمد اهلی در جریان بازدید از شهرک صنعتی اردبیل (۲) گفت: یکی از اولویت ها و برنامه های مهم و جدی این شرکت، توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرکهای صنعتی است که امیدواریم با حمایت مدیران استانی، به این هدف مهم دست یابیم.
اهلی تصریح کرد: تلاش می شود تا با همراهی، همکاری و حمایت مسئولان، مشکلات و کمبودهای لازم در شهرک های صنعتی مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک شود. 
وی شهرک های صنعتی را بهترین مکان ممکن برای سرمایه گذاران دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و تسهیلات در نظر گرفته شده، شهرک های صنعتی بهترین مکان برای سرمایه گذاران است چونکه تمامی امکانات اولیه و زیرساخت های ضروری در آن تأمین شده است.
اهلی تصریح کرد: البته ممکن است کاستی هایی هم در این راه وجود داشته باشد که تلاش می شود تا با تکمیل زیرساخت ها و رفع مشکلات، جذب سرمایه گذاری ها در استان از شتاب بیشتری برخوردار شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در پایان بیان داشت: حمایت از صنعتگر، ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رشد و توسعه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت و حمایت از صنایع کوچک به تولید زود بازده خواهد رسید و به عبارتی دیگر توسعه صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت کشور است.

48

کد خبر 1491815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =