انتقال حدود۲ میلیارد لیتر انواع فرآورده‌ نفتی به مشهد مقدس

معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق از انتقال یک میلیارد و ۹۷۹میلیون و ۷۹۲هزار و ۷۲۸لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در سه فصل بهار، تابستان و پاییز امسال به تاسیسات مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حسین ابراهیمی گفت: آمار ۹ماهه اول امسال نشان می‌دهد که بیشترین میزان انتقال فرآورده نفتی به مشهد مقدس به ترتیب بنزین معمولی(۵۷۶میلیون و ۲۲۶هزار و ۶۷۲لیتر)، گازوئیل یورو۴(۵۴۷میلیون و ۲۷۶هزار و ۱۱۹ لینر)، گازوئیل معمولی(۳۵۷میلیون و ۲۹۸هزار و ۵۰۲لیتر)، بنزین یورو۴(۳۴۸میلیون و ۹۷۰هزار و ۵۷۹لیتر)،  نفت سفید (۱۴۵میلیون و ۷۶۵هزار و ۳۶۶لیتر) و نفت جت(چهار میلیون و ۲۵۵هزار و ۴۹۰لیتر) است.
وی اضافه کرد: بیشترین میزان انتقال فرآورده‌های نفتی به ترتیب مربوط به فصل تابستان با ۷۲۲میلیون و ۱۵۳هزار و ۷۷۰لیتر، پاییز با ۶۴۳میلیون و ۵۳۵هزار و ۱۶۰لیتر و بهار با ۵۹۶میلیون و ۱۵۴هزار و ۴۰لیتر است.
به گفتهمعاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق؛ در نمودار رسید فرآورده های نفتی امسال تاسیسات مشهد مقدس، شهریورماه با ثبت رقم ۲۵۰میلیون و ۱۷۰هزار و ۴۳۰لیتر "بیشترین" و فروردین ماه با ثبت رقم ۱۶۹میلیون و ۹۱۱هزار و ۹۴۰ لیتر "کمترین" سهم را به خود اختصاص داده‌اند.

48 

کد خبر 1491821

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =