زمان رونمایی از لباس‌های جدید پرسپولیس مشخص شد

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس از طراحی جدید لباس‌های خود در سال ۱۴۰۰ رونمایی خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای درباره زمان رونمایی از لباس جدید این تیم اطلاع رسانی کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

به خواسته هواداران و اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس و با طراحی ویژه شرکت آلشپورت، شکل پیراهن تیم برای ادامه فصل تغییر کرد و از سال جدید، سرخپوشان رخت نو به تن می‌کنند.  

طبق تصمیم کادرمدیریتی جدید باشگاه، قرار است پرسپولیسی‌ها از شروع سال ۱۴۰۰ با پیراهن‌های جدید خود که به تازگی طراحی شده، به میدان بروند. البته این اتفاق قرار بود در شروع نیم‌فصل رقم بخورد. اتفاقا کلیه برنامه‌ریزی‌ها صورت پذیرفت و پیراهن‌ها آماده شد اما وداع با علی انصاریان و مهرداد میناوند، پرسپولیس را سیاه‌پوش کرد.

با شروع سال ۱۴۰۰ و پس از طی شدن چهلمین روز درگذشت دو پیشکسوت عزیز باشگاه پرسپولیس، این تیم قرار است رخت عزا را از تن به در کرده و جامه نو به تن ‌کند تا با لباس‌های جدید به مبارزه برای رسیدن به افتخارات تازه ادامه بدهد. یکی از اهداف مهم کادر مدیریتی جدید باشگاه پرسپولیس، ایجاد تغییر در کیت اصلی تیم بود که این مهم با همکاری آلشپورت به انجام رسید.

نکته مهم در این میان، استفاده از کیت کامل به جای «یک‌دست پیراهن» است. به معنای دیگر، سرخپوشان در سال جدید صاحب پیراهن اصلی، پیراهن دوم، پیراهن سوم، گرمکن، ملانژ، پولو یا لباس هتلی و غیره می‌شوند و با شکل و شمایل تازه‌ای در مسابقات شرکت می‌کنند.

کیت جدید پرسپولیس آماده است و در سال جدید از این کیت با یک سورپرایز ویژه رونمایی خواهد شد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1491822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =