۰ نفر
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس جاروبرقی در کوتاهترین زمان ممکن است.

این مرکز با در اختیار داشتن تیمی گسترده متشکل از تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب قادر به عیب یابی و رفع نواقص فنی انواع جاروبرقی های قدیمی و جدید است. در ادامه مطلب با خدمات این مرکز برای تعمیر جاروبرقی بیشتر آشنا خواهید شد.

عیب یابی جاروبرقی

مرحله اول خدمات تعمیر در آریابهکار عیب یابی دقیق جارو برقی است. طی این مرحله علت رخداد مشکلات جاروبرقی مشخص می شود.

علی رغم تفاوت در ظاهر، مکانیسم عملکرد تمامی جاروبرقی ها یکسان است. لذا مشکلاتی که برای آنها نیز اتفاق می‌افتد نیز مشترک است. تنها ممکن است به دلیل تکنولوژی های بکار رفته در آنها روش تعمیر اندکی متفاوت باشد. از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

عواملی چون داغ شدن ترموستات، قطع شدن سیم جاروبرقی، پر بودن بیش از حد کیسه جاروبرقی و اشباع شدن فیلتر می تواند منجر به خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی شود.

2. علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی

در جاروبرقی های مدل جدید چراغی تعریف شده است که روشن شدن آن به معنای اخطار و وجود نقص فنی در عملکرد جارو برقی است. در صورت مشاهده چراغ قرمز دستگاه را خاموش کرده و سریعا از یک تعمیرکار مجرب برای عیب یابی آن کمک بگیرید.

3. علت زود داغ شدن جاروبرقی

زود داغ شدن جاروبرقی ناشی از داغ کردن موتور آن است. خرابی ترموستات و برد الکترونیکی، نیم سوز شدن موتور، از کار افتادن کلید گریز از مرکز، اشباع شدن کیسه زباله و یا فیلتر جاروبرقی، خراب شدن فن موتور همگی از مواردی هستند که می توانند باعث داغ شدن بیش از اندازه موتور جاروبرقی شوند.

4. علت صدای ناهنجار جاروبرقی

کثیف شدن فیلتر های جاروبرقی معمولا باعث تحمیل بار اضافه به موتور جاروبرقی می شنود. طی این حالت سر و صدای جاروبرقی در هنگام کار کرد افزایش پیدا کرده و در عین حال قدرت مکش آن افت پیدا می‌ کند. از دیگر علل سر و صدای زیاد جاروبرقی می توان به مسدود شدن خرطومی جاروبرقی، شکستگی برس و پر شدن فیلتر جاروبرقی اشاره کرد.

تعمیر تخصصی جاروبرقی در منزل و محل

یکی از خدمات ویژه آریابهکار تعمیر جاروبرقی در منزل و محل شما است. در زمان ثبت سفارش، مشکل جاروبرقی، برند و مدل آن از شما پرسیده می شود. برای مثال جاروبرقی داغ می کند و یا روشن نمی شود. با توجه به این اطلاعات نوع نقص فنی جاروبرقی شما تشخیص داده شده و سرویسکار آریابهکار همراه با تجهیزات لازم به محل شما اعزام می شود. پس از عیب یابی و اطمینان 100 درصدی از نوع خرابی، تعمیر جاروبرقی در حضور شما انجام می گیرد. چنانچه نیاز به تعویض قطعات باشد، این کار با استفاده از لوازم یدکی نو و اصل برند جاروبرقی شما انجام می گیرد. 

تعمیر جاروبرقی سطلی

مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران

انواع جاروبرقی به دو دسته ایستاده و خوابیده تقسیم بندی می شوند. به جاروبرقی های ایستاده اصطلاحا جاروبرقی های سطلی یا مخزن دار گفته می شود. به دلیل داشتن موتور قوی تر، از قدرت مکش بالاتر نیز برخوردار هستند. لذا عملیات نظافت با استفاده از آنها سریعتر انجام می گیرد. چنانچه جاروبرقی های شما از نوع سطلی است و دچار نقص فنی شده توصیه می شود تا برای تعمیر آن از فنی کار آشنا به این مدل از جاروبرقی کمک بگیرید.

تعمیر جاروبرقی صنعتی

مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران

خدمات آریابهکار تنها به تعمیر جاروبرقی های خانگی محدود نمی شود. بلکه امکان تعمیر جاروبرقی های صنعتی نیز در این مرکز وجود دارد. تفاوت میان مدل های خانگی و صنعتی در قدرت موتور، مکش جاروبرقی و همچنین نوع ذرات قابل مکش است. بدین معنی که مدل های صنعتی قادر به مکش آشغال و نخاله های درشت و سخت و همچنین مایعات هستند.

تمیز کردن زباله های صنعتی می تواند به مرور زمان باعث آسیب رسانی جاروبرقی شود. از آنجایی که جاروبرقی های صنعتی بزرگتر و سنگینتر از انواع خانگی هستند، بنابراین بهترین راهکار، سرویس تعمیر در محل جاروبرقی است. سرویسکاران آریابهکار علاوه بر مدل های خانگی، تعمیرات تخصصی جاروبرقی های صنعتی را نیز بصورت تضمینی انجام می دهند.

قیمت تعمیر جاروبرقی

قیمت خدمات در مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران پایین‌تر از تعمیرگاه های محلی است. بالا بودن تقاضا برای تعمیر باعث شده تا آریابهکار برای رفاه حال مشتریان هزینه های خدمات خود را کاملا منصفانه لحاظ کند. همچنین برای اطمینان بیشتر در هنگام تسویه فاکتور رسمی به آنها ارائه می شود.

در هر صورت شما می توانید قبل از ثبت درخواست خود، از طریق تماس با کارشناسان آریابهکار از هزینه تعمیر جاروبرقی مطلع شوید. سپس در صورت رضایتمندی درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر قطعات جاروبرقی

مرکز تعمیر جاروبرقی در تهران

اولویت آریابهکار با تعمیر قطعات جاروبرقی است. این کار از تحمیل هزینه های اضافی به مشتریان جلوگیری می کند. اما در مواردی که طول عمر مفید قطعه به پایان رسیده باشد، از قطعات اصل شرکت تولید کننده جاروبرقی برای تعویض آنها استفاده می شود. رایج ترین قطعات تعویضی در جاروبرقی شامل موارد زیر است:

 1. تعویض کلید
 2. تعمیر کلکتور
 3. تعمیر و یا تعویض موتور
 4. تعویض لوله تلسکوپی جاروبرقی
 5. تعویض ولوم
 6. تعویض فنر جاروبرقی
 7. تعویض فیلتر جاروبرقی

تعمیر انواع برندهای جاروبرقی در آریابهکار

در آریابهکار انواع برندهای جاروبرقی با تکنولوژی های مختلف قابل تعمیر است.

 1. جاروبرقی سامسونگ
 2. جاروبرقی ال جی
 3. جاروبرقی بوش
 4. جاروبرقی دوو
 5. جاروبرقی الکترولوکس
 6. جاروبرقی هیتاچی
 7. جاروبرقی پارس خزر

سرویسکاران آریابهکار به طور مداوم دوره های آموزشی مرتبط با لوازم خانگی را می بینند. این کار باعث می شود تا با جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در تولید جاروبرقی ها آشنا شوند و از پس تعمیر مشکلات آنها برآیند.

مناطق تحت پوشش برای تعمیر جاروبرقی

فرقی نمی کند که ساکن کدام منطقه از تهران باشید. شمال، جنوب، شرق و یا غرب، فنی کاران آریابهکار در اسرع وقت در محل شما حاضر می شوند.

آریابهکار دارای شعبات مختلف در تهران است. در هنگام هماهنگی برای ثبت درخواست، منطقه محل سکونت از شما پرسیده می شود. پس از آن نزدیکترین سرویسکار حاضر در منطقه به محل شما اعزام می شود.

برای بهره مندی از خدمات تعمیر جاروبرقی در آریابهکار می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

وبسایت : Ariabehkar.com
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷ -۰۲۱
تلفن شعب : ۲۶۱۲۴۶۹۶ و ۷۷۹۰۲۲۲۰ و ۸۶۰۷۱۷۵۶ 

2121

کد خبر 1492001