نزدیک بود آل‌کثیر یکسال دیگر هم محروم شود!

مهاجم قرمزها به خاطر حضور در محل تمرین این تیم دوباره در آستانه محرومیت قرار گرفته بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در رای صادره علیه عیسی آل کثیر اعلام کرده بود این بازیکن حق حضور در محل تمرین قرمزها را هم ندارد. به همین خاطر وقتی مصاحبه ای از او در محل تمرین این تیم منتشر شد کنفدراسیون سفت و سخت به دنبال محرومیت دوباره این بازیکن افتاد. امیرساعد وکیل مشاور حقوقی سابق پرسپولیس در این زمینه دست به افشاگری می زند و می گوید: «ما در 4 مرحله به اف سی توضیح دادیم. در واقع سوال و جواب بود. سوالات متعددی از ما کردند. گفتند قصد دارند پرونده جدید انضباطی برای این بازیکن باز کنند. با توجه به دفاعیاتی که داشتیم توانستیم آنها را قانع کنیم. اگر در قانع کردن کنفدراسیون ناموفق بودیم به دلیل تکرار مسئله انضباطی، آل کثیر یک سال دیگر از حضور در میادین محروم می شد.»

252 252

کد خبر 1492009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • منطق IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  20 20
  یکی توی باشگاه نیست به این ادم بفهمونه که حق سر تر تمرین رفتن هم نداره؟ عجب آدم غیر حرفه دچار ما شده. اقا مگه ای اف سی با تو شوخی داره؟ اینکه بعدا بریم التماس کنیم که اقا این شادی گل برای برادر زاده اش بوده بجز مسخره شدن ، چیز دیگه ای عاید ما می کنه؟ نکن برادر من، رفتارت را تغییر بده و حرفه ای باش. باشگاه بزرگ؛ رفتار حرفه ای میخواد. کمر تیم را شکوندی و یک شانس قهرمانی در اسیا را از تیم گرفتی ؛ کافی نیست؟ دست بردارید. عوامل باشگاه کجا بودن که این بازیکن رفته سر تمرین؟ میدونه که تیم ما الان نیم فصله مهاجم نداره؛ دوتا مهاجم خسته و گل نزن داریم که واقعا نیمکت ذخیره ها هم نباید بشیند و حتی روی سکوها هم نباید باشند . این بازیکنان برای لیگ 1 خوب هستن.
 • LT ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  20 4
  بسوزه بی تجربگی که باعث نابودی پرسپولیس شد،کی میخوای به خودت بیای و حواست رو جمع کنی ؟از این محرومیت درس بگیر
 • سام IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  14 10
  برای بازیکنان باید جلسات متعدد آموزش فرهنگ و اصول حرفه ای گری هم برگزار بشه. دستمزد آنچنانی و بی خیالی و نادیده گرفتن قوانین !!! واقعا که بر سر این فوتبال و بازیکنان هر چی بیاد، کمه .
 • آرین پرسپولیسی و یوونتوسی IR ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  5 6
  الان یکی به من بگه یک سال دیگه محروم شده یانه
 • نظری IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  6 4
  واقعا که بازیکنان ایرانی آماتور هستن با این رفتاراشون دوتاجام اسیا از دست ما گرفتن همین بازیکنان آماتور فقط واسه پول حرفه ای هستن قرارداد میبندن مفت کارت میگیرت مفت محروم میشن حیف حیف پول
 • IR ۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  2 3
  چند صفحه شد؟ دفاعیه رو میگم.