فردا گزارش داد:

بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب، امروز با حیرت تمام شاهد کمربندبازی عده ای از جوانان شدند که با کمی دقت در جدیت طرفین متوجه شدند که این یک بازی نیست و در واقع درگیری خیابانی است. 

نیروی انتظامی در نمایشگاه کتاب امروز در قبال خشونت عده ای از اراذل و اوباش واکنشی دیرهنگام از خود بروز داد و این انفعال نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش نمایشگاه کتاب نشان می دهد.

در ساعت 13 امروز در مقابل درب شمالی متروی مصلی و در بدو ورود به نمایشگاه کتاب، بازدیدکنندگان با حیرت تمام شاهد کمربندبازی عده ای از جوانان شدند که با کمی دقت در جدیت طرفین متوجه شدند که این یک بازی نیست و در واقع درگیری خیابانی است، در این درگیری که طرفین با کمربند و زنجیر به جان هم افتاده بودند عده ای از آنها از ناحیه سر دچار شکستگی و خونریزی شده بودند.

این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که این افراد بعد از فحاشی های ناموسی به یکدیگر در برابر خانواده هایی که برای بازدید از نمایشگاه آمده بودند خودبه خود پراکنده شدند و این اقدامات در حالی اتفاق افتاد که نیروی انتظامی در فاصله 10 متری آنها دارای یک ایستگاه با تعداد قابل توجهی نیرو بود.

یکی از ماموران نیروی انتظامی در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر اینکه "خسته نباشید، خیلی زحمت می کشید" گفت "خب چه کار کنیم؟"

احتمال می رود مردم ناظر در این صحنه فیلم این اتفاقات را بر روی اینترنت قرار دهند.

6060

کد خبر 149209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۷
  0 0
  فقط با سیاسیون برخورد میشه وبس...فحش ناموسی اشکالی ندارد!
 • بدون نام US ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۷
  0 0
  به هر حال باید در نظر داشته باشید که وظیفه اصلی نیروی انتظامی برخورد با بدحجابی است و پرداختن به مسائل فرعی از قبیل کمربندبازی، تخطی از وظایف است.
 • بدون نام IR ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۷
  0 0
  سلام از همه مردم ایران دعوت می کنم به سایت نظرسنجی گوگل برید و به نام خلیج فارس رای بدید http://www.persianorarabiangulf.com
 • بدون نام DE ۰۵:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۸
  0 0
  عجب
 • سماء IR ۰۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۲
  0 0
  واقعا این ماموران نیروی انتظامی خیلی زحمت می کشند!!! حالا یکی دوتا هم از دستشون در میره دیگه!!!