۰ نفر
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
تشییع پدر ۲ شهید دفاع مقدس در شهرکرد

حاج عبدالعلی رحیمی کاکلکی پدر شهیدان والامقام «علی‌اکبر و غلامرضا رحیمی کاکلکی» پس از سال‌ها درد فراق به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش خبر گزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به  نقل از ایثار استان ، حاج عبدالعلی رحیمی کاکلکی پدر شهیدان والامقام «علی‌اکبر و غلامرضا رحیمی کاکلکی» در سن ۹۲ سالگی بر اثر کهولت سن به فرزندان شهیدش پیوست.

پیکر پاک این پدر فداکار و صبور امروز پس از تشییع در قطعه ایثارگران در جوار گلزار شهدای شهرکرد در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده خواهد شد.

گفتنی است شهید والامقام «علی‌اکبر رحیمی کاکلکی » متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۳۳ در شهرکرد بود که به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و در تاریخ ۲۳ مهرماه ۱۳۵۹ با سمت راننده تانک در سرپل ذهاب بر اثر اصابت ترکش موشک به شهادت رسید. پیکر وی در بهشت رضای مشهد به خاک سپرده شد و مزار یادبود او در بهشت دو معصوم زادگاهش قرار دارد.

و شهید والامقام «غلامرضا رحیمی کاکلکی » در یکم دی‌ماه ۱۳۴۲ در شهرستان شهرکرد متولد شد. تا سطح یک اتمام المعتین در حوزه علمیه درس خواند، مدتی کارمند آموزش و پرورش و روحانی بود.
از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در ۳۰ مهر ۱۳۶۲ با سمت نیروی واحد تبلیغات در مریوان توسط نیروهای عراقی بر اثر ترکش به کمر به شهادت رسد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد.
 

48

کد خبر 1492105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =