محمود فکری چند درصد از قراردادش را به استقلال بخشید؟

سخنگوی باشگاه استقلال میزان دریافتی محمود فکری بعد از جدایی از این تیم را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی این تیم گفت: از همه زحماتی که محمود فکری و کادر او برای استقلال کشیدند تشکر می کنم اما مجموع شرایط به گونه ای شد که این کادر نتوانست به فعالیت خود ادامه بدهد و تیم مدیریتی تصمیم گرفت برای برون رفت از شرایط فعلی تغییراتی در کادرفنی ایجاد کند. در نهایت بعد از اینکه با فکری توافق جدایی صورت گرفت؛ جلساتی برگزار شد. گزینه هایی که می توانستند به تیم کمک کنند بررسی شدند و مذاکراتی با آن ها صورت کرد. در نهایت با رای اکثریت اعضای هیات مدیره و مدیرعامل فرهاد مجیدی انتخاب شد.

او در ادامه افزود: امیدوارم شرایطی که این روزها استقلال با آن مواجه است زود تغییر کند و روی ریل موفقیت بیفتد و پایان فصل را با قهرمانی لیگ به پایان برسانیم.

نظری درباره دستیاران مجیدی گفت: او افرادی را به ما معرفی کرده اما هنوز در این مورد تصمیم گیری نهایی صورت نگرفته و ممکن است او بخواهد کسی را اضافه کند . در روزهای آینده و بعد از نهایی شدن همه جزییات به اطلاع می رسانیم.

سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که توافق صورت گرفته با محمود فکری به چه شکل بوده است، گفت: انصافا او در این جدایی همکاری لازم را داشت. فکری حدود 65 درصد زمان فصل در استقلال فعالیت کرد و توافق شد که او همین میزان را از ما دریافت کند و باقی را بخشید.

بیشتر بخوانید: فرجی در آستانه پرسپولیس شدن

253 251

کد خبر 1492244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =