برای تسهیل و تسریع در بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری، توجه و اعتبار ملی را جلب کردیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اقوام مختلف ایران در البرز با همگرایی و مودت به فرصت برای توسعه و پیشرفت تبدیل شدند چراکه برای این هدف، بستر مناسبی در استان بر پایه همدلی و تعامل فراهم شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه بهره برداری از بوستان ایران کوچک در کرج که روز پنجشنبه با حضور رییس جمهور محترم به صورت ویدئو کنفرانس صورت گرفت، افزود: البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ملقب به ایران کوچک با تنوع اقوام است.
وی ادامه داد: اقوام مختلف ایران در البرز با همگرایی و مودت به فرصت برای توسعه و پیشرفت تبدیل شدند چراکه برای این هدف، بستر مناسبی در استان بر پایه همدلی و تعامل فراهم شد.
شهبازی گفت: این بوستان زیبا در منطقه جهانشهر کرج احداث شده و این منطقه اراضی بسیار ارزشمندی دارد.
وی افزود: این مجموعه ۷ هکتاری با برنامه ریزی شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج به پارک اقوام تحت عنوان بوستان ایران کوچک تبدیل شد تا ۱۲ قومیت و فرهنگ ایرانی بتوانند آداب و رسوم و فرهنگ خاص خود را به نمایش بگذارند.
استاندار البرز گفت: برنامه ریزی برای بهره برداری از ظرفیت های طبیعی جاده زیبای کرج-چالوس، طالقان، محوطه تاریخی ازبکی و ... جهت توسعه گردشگری استان در دستور کار داریم.
وی افزود: تصمیم گیری در خصوص طرح های گردشگری طالقان به دلیل اینکه سد طالقان در این شهرستان مستقر است با البرز نبود ولی این مسئولیت دریافت شد و اکنون درصدد اتخاذ مسئولیت سد امیر کبیر نیز هستیم.
شهبازی گفت: برای انجام پروژه ها دستگاه های بسیاری مسئول هستند و استانداری بعنوان نمایندگی عالی دولت در استان مسئولیت تسهیل گری در این مسیر را دارند.
وی افزود: استانداری البرز با جلب توجه ملی برای پروژه های مدیریت شهری توانست اقدامات بزرگی را سرعت بخشد.

برای تسهیل و تسریع در بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری، توجه و اعتبار ملی را جلب کردیم

48

کد خبر 1492436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =