۰ نفر
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
درگیری در اردوی حریف استقلال

فارس نوشت: سایت الریاضیه عربستان از تشدید اختلافات بین بازیکنان الاهلی و مدیریت خبر داد و ادعا کرد وعده‌های تو خالی باعث افزایش تنش در این باشگاه شده است.

سایت الریاضیه از اختلاف در اردوی تیم  الاهلی خبر داد و مدعی شد که عبدالله مومنه با ریاست باشگاه به اختلاف خورده است.این روزنامه عربستانی نوشت که علت این اختلاف به دلیل وعده‌های تو خالی مدیریت باشگاه بوده و باعث شده تا الاهلی در بحران فرو رود. باخت این تیم مقابل الفیصل، تیم محمد بن سلمان در رقابت‌های جام حرفه‌ای عربستان نیز بحران و اختلاف در اردوی الاهلی را نیز افزایش داده است.

به نقل از سایت عربستانی، 14 بازیکن الاهلی موافقت کردند که حقوق خود را تنظیم کنند تا به مسائل اقتصادی باشگاه کمک شود. این کار به این دلیل صورت گرفت که الاهلی در پنجره زمستانی بازیکن خوب خریداری کند و تیم بتواند در ادامه مسیر خود بدرخشد و برای کسب جام مبارزه کند. اما به یکباره مدیریت باعث تعجب بازیکنان الاهلی شد و به جای خرید یک مدافع که مورد تقاضای سرمربی صربستانی بود، یک مهاجم خریداری کرد.

الریاضیه نوشت که این موضوع باعث عصبانیت بازیکنان الاهلی شد و به این شکل میزان درگیری آنها با مدیریت باشگاه شدت پیدا کرد. البته مدیریت باشگاه تمام این مسائل را تکذیب کرده ولی به گفته الریاضیه به نظر می‌رسد مشکلاتی در درون باشگاه الاهلی در حال تشدید است.

الاهلی در کنار الدحیل و الشرطه هم گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

بیشتر بخوانید: واکنش نامزد ریاست فدراسیون فوتبال به رای جنجالی حاج صفی

253 251

کد خبر 1492623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =