لوریس چکناواریان: واکسن ایرانی کرونا را می‌زنم

میزان نوشت: لوریس چکناواریان گفت: بیماری کرونا طبیعتا برای فردی با سن من خطرناکتر از سایرین است، به همین دلیل ترجیح دادم تمام مدت خانه بمانم و جز موارد بسیار ضروری منزل را ترک نکنم، سعی کردم با رعایت تمام نکات بهداشتی تا امروز به لطف خدا به این بیماری مبتلا نشوم.

لوریس چکناواریان درباره آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر می‌کنم که با وجود شیوع بیماری کرونا و وضعیت سخت در سلامتی جامعه همچنان می‌توانم نفس بکشم و توان زیستن برایم مانده است. 

وی در همین راستا ادامه داد: واقعیت امر شیوع بیماری کرونا برای تمامی ما اتفاقی ناراحت کننده و بغرنج بوده است، منتها باید در کنار هم از این وضعیت خطرناک هم عبور کنیم، ما مردمان فرهیخته ای داریم، مردمانی که همیشه در شرایط سخت در کنار یکدیگر هستند و مطمئنم از پس این بیماری هم برخواهند آمد. 

رهبر ارکستر ملی ایران وضعیت عمومی خود را خوب خواند و اظهار کرد: بیماری کرونا طبیعتا برای فردی با سن من خطرناکتر از سایرین است، به همین دلیل ترجیح دادم تمام مدت خانه بمانم و جز موارد بسیار ضرور منزل را ترک نکنم، سعی کردم با رعایت تمام نکات بهداشتی تا امروز به لطف خدا به این بیماری مبتلا نشوم. 

وی با اشاره به احتمال شروع واکسیناسیون داخلی افزود: امیدوارم که هرچه سریعتر واکسیناسیون به صورت سراسری آغاز گردد، این اقدام می تواند برای تمام مردم امیدبخش باشد، خوشبختانه شنیده ام که پزشکان داخلی به سرعت مشغول آغاز این واکسیناسیون هستند و شخصا به محض اینکه این اقدام عمومی شود برای حفظ سلامت خودم بنده هم واکسن می زنم.

این پیشکسوت عرصه موسیقی در همین رابطه تاکید کرد: صحبت هایی پیرامون واکسن داخلی و یا خارجی بیماری کرونا مطرح شده است، ترجیحا وقتی که می بینم پزشکان داخلی نزدیک به یکسال روبروی این بیماری ایستاده و جنگیده اند وظیفه خود می دانم که از آنها حمایت کنم، آنهایی که در سخت ترین شرایط موجود لحظه ای تعلل نکردند و شاهد بودیم که به خاطر مردم از جان خود نیز گذشتند.

وی در همین راستا اذعان کرد: آنچه مشخص است اینکه شخصا واکسن داخلی کرونا و یا واکسنی که مورد تایید پزشکان داخلی باشد را تزریق می کنم، مطمئنم که این اقدام می تواند الگویی مناسب برای این باشد که تمامی افراد به طور جامع شروع انجام این اقدام عمومی نمایند. 

۵۸۵۸

کد خبر 1492931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ایران سرافراز IR ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
    4 0
    پاینده باشی هنرمند نازنین