ایده‌های برتر در ستاد اقتصاد مقاومتی معرفی می‌شوند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: با معرفی ایده‌ها و شرکت‌های دانش بنیان توانمند در جلسات اقتصاد مقاومتی زمینه برخورداری از این ظرفیت را در استان مهیا می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ ابوالفضل یاری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قزوین درجلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در استانداری برگزار شد گفت: در جلسات اقتصاد مقاومتی تلاش می کنیم ایده های برتر و شرکت هایی که محصول و خلاقیت هایی دارند بتوانند آن را برای مدیران عرضه کرده تا با قابلیت ها آشنا شوند و از آن استفاده کنند.

او افزود: شرکت هایی در استان داریم که قادرند پهبادهای هوشمند تولید کنند و امروز توانسته اند در سایر استانها بازاریابی کنند اما هنوز در استان قزوین از این ظرفیت استفاده نکرده ایم که بخشی ناشی از معرفی نشدن این ظرفیت ها و بخشی ناشی از موانع قانونی و بخشی هم مربوط به بی توجهی به ایده های خلاقانه است.

یاری تصریح کرد: پهبادهای هوشمند می تواند در اجرای طرح کاداستر، نقشه برداری هوایی، سمپاشی و تصویربرداری هوایی برای بسیاری از دستگاهها موثر باشد و در کنار آن شرکت های دیگری هم در حوزه نورپردازی و انرژی های نو قادرند مصارف ما را در ادارات کاهش دهند وبه مدیریت مصرف کمک کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی رویکرد ما معرفی شرکت های دانش بنیان، ایده های خلاقانه، فعالان توانمند و سرمایه گذاران شاخصی است که می توانند به اقتصاد و اشتغال استان کمک کنند.

۴۶

کد خبر 1493005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =