دستگاه‌های قضایی و نظارتی روند سرمایه گذاری را در هرمز تسهیل کنند

استاندار هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی، قضایی و نظارتی باید با تسهیل شرایط و رفع موانع، از کار بزرگ سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در جزیره هرمز حمایت و روند انجام کارها را تسریع کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فریدون همتی پس از بازدید از روند اجرای پروژه‌های توسعه‌ای در جزیره هرمز، عنوان کرد: امکانات مناسب گردشگری در جزیره هرمز در حال ایجاد است که جاذبه‌های این جزیره را برای گردشگران افزایش خواهد داد و موجب ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم و رونق هر چه بیشتر فعالیت‌ها در این جزیره خواهد شد.
وی ادامه داد: براساس ظرفیت‌های جزیره هرمز، برنامه‌ریزی خوبی برای ساخت و آماده سازی امکانات گردشگری در این جزیره صورت گرفته و همه باید به بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران کمک کنیم تا این برنامه‌ها محقق شود.
استاندار هرمزگان افزود: دستگاه‌های اجرایی، قضایی و نظارتی در استان هرمزگان باید از سرمایه‌گذاران حمایت کنند و روند کارها را سرعت بخشند تا به لحاظ امکانات اقامتگاهی و تفریحی این جزیره شاهد پیشرفت‌های مناسبی باشد.
همتی تصریح کرد: شرایط برای فعالیت سرمایه‌گذاران باید تسهیل و به تقاضاهای سرمایه‌گذاری باید به سرعت رسیدگی و پاسخ داده شود.
وی با اشاره به روند خوب احداث اقامتگاه جدید گردشگری توسط بخش خصوصی در سواحل جزیره هرمز، گفت: باید در سراسر این جزیره چنین مجموعه‌هایی شکل بگیرد که موجب ایجاد اشتغال برای مردم این جزیره و رونق در فعالیت‌ها خواهد شد.
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همه باید در حد توان سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای سرمایه‌گذاری و فعالیت در راستای عمران و آبادانی هرچه بیشتر جزیره هرمز تشویق و حمایت کنیم و این امر موجب افزایش رفاه مردم این جزیره می‌شود.
همتی به برنامه‌های جدید توسعه‌ای در جزیره هرمز اشاره کرد و بیان داشت: باید تلاش گسترده ای صورت گیرد که تا پایان فعالیت دولت دوازدهم، بخش بسیاری از پروژه‌های در حال اجرا در جزیره هرمز تکمیل شوند.
وی اضافه کرد: عملیات احداث هتل جدید در جزیره هرمز از پیشرفت خوبی برخوردار است و سایر امکانات تفریحی، گردشگری و اقامتی نیز با روند مناسب در این جزیره در حال ایجاد است.
استاندار هرمزگان تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی، قضایی و نظارتی باید کمک کنند تا سرعت اجرای پروژه ها در جزیره هرمز افزایش یابد و موانع این طرح ها رفع شود و از کار بزرگ سرمایه‌گذاران در این جزیره حمایت لازم صورت گیرد.

48

کد خبر 1493025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =