صرافان دلار را چند می‌خرند؟/بازارساز وارد فاز احتیاط شد

درحالی که قیمت هر دلار امریکا از ابتدای روز تا کنون کاهشی ۴۸۰ تومانی را تجربه کرده و به نرخ ۲۴ هزار و ۲۷۶ تومان رسیده است، بازار ساز در ارائه سیگنال به بازار کمی محتاطتر از قبل عمل می‌کند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بازارساز نرخ خرید دلار از مردم را امروز ۴۸۰ تومان کمتر از نرخ فروش اعلام کرده است . این تفاوت قیمت از سوی بسیاری از صرافان به احتیاط بالای بازارساز در ارائه سیگنال به بازار ارز تلقی می‌شود. در برخی روزها قیمت خرید و فروش حتی فاصله‌ای بیش از هزار تومان را داشت در حالی که این تفاوت در شرایط معمولی به صد تومان محدود می‌شد .

دلار

 امروز صرافان بانکی هر دلار را به قیمت ۲۳ هزار و ۷۹۹ تومان خریداری می‌کنند . نرخ فروش یورو در صرافی‌های بانکی نیز ۲۹ هزار و ۳۳۳ و نرخ خرید آن از مردم ۲۸ هزار و ۷۵۶ تومان است.  

علاوه بر این، نرخ خرید یورو در بازار ۲۹ هزار و ۵۸ تومان و نرخ فروش آن ۲۹ هزار و ۳۴۹ تومان اعلام شد.براساس این گزارش، در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (پنجشنبه)، هر یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان و هر دلار ۲۴ هزار و ۵۶۹ تومان به فروش رسید.

 همچنین روزپنجشنبه گذشته در سامانه سنا، حواله یورو به قیمت ۳۰ هزار و ۷۵۲ تومان معامله و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۳  هزار و ۹۵۱ تومان فروخته شد.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1493085

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =