بازی سیاسی آمریکا در نزدیکی انتخابات 1400 /تقوی: مطلع باشیم تا فریب نخوریم

باشگاه خبرنگاران نوشت: نایب رئیس شورای وحدت گفت: انتخابات پیام‌های بین‌المللی دارد و بعد از آن نمره‌ای به کشورمان در مجامع بین‌المللی داده می‌شود پس به دنبال شرکت حداکثری مردم در انقلاب هستیم و سعی داریم با حمایت از نیروهای مومن و مخلص پا به عرصه انتخابات بگذاریم.

سید رضا تقوی، نائب رئیس شورای وحدت و نماینده مجلس شورای اسلامی در همایش جوان پیشران انتخابات ۱۴۰۰ گفت: انگیزه‌ای که ما را بر این می‌دارد که در این سالن جمع شویم و برای آینده خود تصمیم بگیریم و وحدت ایجاد کنیم تا به صحنه امری مهم قدم بگذاریم و در رسیدن نظام به اهداف خود نقش آفرینی کنیم، باید ستایش کنیم و اگر این انگیزه واقعا وجود داشته باشد عمل ما مصداق عبادت است، پس با همین انگیزه در اینگونه جلسات شرکت می‌کنیم.

تقوی با اشاره به ویژگی‌های جوانان از دیدگاه رهبر انقلاب (مدظله العالی) ادامه داد: جوان سرشار از نشاط است و برای همین اگر می‌خواهیم اوج یک حرکت را به نمایش بگذاریم می‌گوییم این حرکت جوانانه و با نشاط است و یکی از با ارزش‌ترین سرمایه‌های هر ملت، سرمایه انسانی آن است که در میان سرمایه‌های انسانی، با ارزش‌ترین آن سرمایه، نسل جوان آن جامعه است.

نائب رئیس شورای وحدت عنوان کرد: یکی از سوالات مهم روز قیامت این است که جوانی خود را در کجا مصرف کردید؟ چون جوانی یک نعمت الهی و سرمایه ارزشمند است و باید آن را قدر بدانیم و مسئولان جامعه، جوانان را یک سرمایه ارزشمند به شمار بیاورند.

تقوی در ادامه عنوان کرد: بار جنگ روی دوش جوان‌ها بود و اقتصاد کشور هم اگر بخواهد درست شود باید روی دوش جوان گذاشته شود و مسئولین هم اگر میخواهند در مقابل مشکلات پیروز شوند باید از جوانان استفاده‌های لازم را داشته باشند.

او در ادامه با بیان نقش جوانان در صدر اسلام تصریح کرد: مکتب اسلام بیش از همه به جوانان توجه دارد و اگر به این نسل توجه نکنیم، با همین عظمت و بزرگی که دارد می‌تواند یک مشکل بسیار بزرگ برای جامعه باشد.

بازی سیاسی آمریکا در نزدیکی انتخابات 1400 /تقوی: مطلع باشیم تا فریب نخوریم

نائب رئیس شورای وحدت در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: اولین مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب جوانان و مدیرانی که به جوانسازی دستگاه‌ها توصیه شدند، هستند.

تقوی ادامه داد: جامعه روحانیت موضع وحدت را مطرح کرده است و معتقدیم با وحدت باید کشور را بسازیم و دست وحدت و برادری را به سوی همه قشرهای نظام که به وحدت اعتقاد دارند دراز می‌کنیم و پشت سر رهبر انقلاب حرکت می‌کنیم؛ تاکید بر وحدت و حضور حداکثری داریم که خود یک نوع قدرت ملی محسوب می‌شود.

او در ادامه با اشاره به مزایای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: انتخابات پیام‌های بین المللی دارد و بعد از آن نمره‌ای به کشورمان در مجامع بین المللی داده می‌شود پس به دنبال شرکت حداکثری مردم در انقلاب هستیم و سعی داریم با حمایت از نیروهای مومن و مخلص پا به عرصه انتخابات بگذاریم.

تقوی ادامه داد: هنوز روی مصادیق صحبتی در جلسات نشده است و خیلی نزدیک می‌دانم که همه نیروهای ولایی یکی شوند و با ایجاد یک دریا، با موجی عظیم دشمن را نابود می‌کنیم؛ باید در انتخابات آینده وحدت داشته باشیم و از آرمان‌های شهدا دفاع کنیم.

نائب رئیس شورای وحدت عنوان کرد: پیش بینی می‌شود آمریکا بازی‌های سیاسی خود را در نزدیکی انتخابات آغاز کند و از نیروی مدنظر خود حمایت کند که ما باید در مقابل آن‌ها به نیرویی مدنظر رهبری معرفی کنیم.

او در پایان عنوان کرد: باید از شگردهای رقیبان مطلع باشیم تا مانند انتخابات گذشته فریب آن‌ها را نخوریم و بتوانیم انتخاب مناسب را داشته باشیم.

27215

کد خبر 1493866

برچسب‌ها