عراق نزدیک به میزبانی از استقلال یا پرسپولیس 

ورزش سه نوشت: یک وبسایت عراقی در خبری اختصاصی مدعی شد که این کشور به کسب میزبانی یکی از گروه های لیگ قهرمانان آسیا بسیار نزدیک است.

شایعات پیرامون انتخاب تیم ها و کشورهای میزبانی گروه های پنج گانه غرب آسیا در رقابت های لیگ قهرمانان، به اوج خود رسیده و هر روز اخبار متفاوتی در رابطه با کشورهای میزبان این گروه ها منتشر می شود.

وب سایت Iraq Pro ساعاتی پیش در خبری اختصاصی مدعی شد که این کشور به کسب میزبانی یکی از گروه های سوم یا پنجم لیگ قهرمانان آسیا نزدیک است.

این وب سایت در ادامه نوشته است: یک منبع در گفتگو با وب سایت Iraq Pro تأیید کرد که پس از اعمال شرایط AFC برای صدور مجوز میزبانی، شهر های بصره یا کربلا به دریافت میزبانی یکی از گروه های پنج گانه بسیار نزدیک شده اند.

تیم فوتبال الشرطه در گروه سوم به همراه استقلال، الدحیل و الاهلی حضور دارد و در صورتی که الزورا بتواند در دیدار پلی آف از سد الوحده امارات عبور کند، در گروه پنجم قرار می گیرد که تیم های پرسپولیس، الریان و گوا در آن قرار دارند.

به گفته وب سایت در صورتی که الزورا راهی مرحله گروهی شود، میزبانی یکی از این دو گروه به یکی از نمایندگان عراق می رسد و در غیر این صورت الشرطه از تیم های حاضر در گروه سوم پذیرایی خواهد کرد.

256 251

کد خبر 1494141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =