فرمانده نیروی زمینی ارتش: با قاطعیت می‌گویم بیش از ۹۰ درصد سربازان نخبه  به آینده جمهوری اسلامی امیدوارتر شدند

ایلنا نوشت: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در هر کشور جمعیت یکی از مولفه های قدرت است. در بین این جمعیت نخبگان به عنوان سرمایه های علمی هر کشوری مورد احترام و اکرام جامعه هستند. ارتش جمهوری اسلامی از این قاعده مستثنی نبوده است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره رزم مقدماتی نخبگان وظیفه کشوری که در مرکز ۰۱ شهدای وظیفه نیروی زمینی برگزار شد افزود: سربازانی که در این دوره پذیرش شدند نخبه بودند که نیروی زمینی ارتش به عنوان نعمتهای الهی از آنها میزبانی کرد. به همین دلیل ما هنگ مخصوص نخبگان را در این مرکز آموزشی بسیار پرسابقه به وجود آوردیم و از اساتید و مربیانی استفاده کردیم که خودشان تحصیلات عالیه و همطراز با این نخبگان بودند که بتوانند در زمینه علمی هماورد آنها باشند استفاده کردیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که در مجموع دوره بی نظیری بود ادامه داد: با توجه به این که این سربازان نخبه بودند در این دوره نوع و گونه آموزش‌ها را به طوری برنامه ریزی کردیم که با توجه به ذهن پویا و فعال آنها در راستای تخصص و توانا علمی آنها باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش: با قاطعیت می‌گویم بیش از ۹۰ درصد سربازان نخبه  به آینده جمهوری اسلامی امیدوارتر شدند

امیرحیدری گفت: تلاش بر این بود که بعد از پایان دوره این سربازان نخبه کشورمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی خوشبین و نسبت به آینده امیدوار باشند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تکیه و اعتماد به جوانان مورد تاکید قرار داده اند در این دوره سعی کردیم نشان دهیم که ایران اسلامی در رکاب رهبری به جوانان کشور اعتماد و تکیه دارد و از آنها به خصوص نخبگان به عنوان نعمت الهی یاد می کند.

وی تاکید کرد: می توانم با قاطعیت بگویم که بیش از۹۰ درصد این سربازان نخبه ذهنیت بسیار متفاوتی پیدا کردند و خوشبین تر و امیدوارتر به آینده و نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند و در مدت کوتاهی که در خدمت آنها بودیم اگر ارزیابی صورت بگیرد با دیدگاه امیدوارکننده تر و معتقدتر پادگان را ترک می کنند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1494501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =