ادامه مسیر توسعه در جزیره

جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از وضعیت پیشرفت چند طرح عمرانی و خدماتی سطح شهر قشم بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : این بازدیدها با هدف پایش مستمر پیشرفت پروژه ها و پیگری اقدامات و اجرای طرح های عمرانی سطح شهر قشم جهت ارائه خدمات بهتر و شایسته به ساکنان و گردشگران انجام شد.

نخستین مقصد از بازدیدهای معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم فاز دوم پارک جنگلی گلستان شهر قشم و محوطه سازی صورت گرفته در این مجموعه بود. این پارک در زمینی به مساحت ۱۳ هزار متر مربع در حال اجرای عملیات عمرانی می باشد.

معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای خود از طرح های عمرانی سطح شهر، با حضور در محل کمپ پارک آفتاب ۲ در جریان اقدامات اجرایی جهت بهسازی فضای سبز این مجموعه قرار گرفت. فاز دوم کمپ پارک ساحلی آفتاب در مسیر ساحل جنوبی شهر قشم در فضایی به وسعت ۶ هکتار به بهره برداری رسیده است.

در ادامه این برنامه که با هدف پیگیری اقدامات و فعالیت ها و طرح های عمرانی سطح شهر قشم اجرایی شد، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از محدوده اجرای طرح میدان هنگام و همچنین محدوده سایت شهرک مهستان قشم بازدید کردند.

بازدید از محل اجرای پروژه های احداث پارک های محله در شهرک الهیه و همچنین پارک پرستو در شهرک نریمان شهر قشم بخش پایانی بازدیدهای معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم بود.

براساس این گزارش، بررسی مشکلات شهری و سرعت بخشیدن روند اجرایی طرح های عمرانی و فضای سبز شهر قشم در راستای توسعه و همچنین افزایش امکانات شهری با هدف ارائه خدمات بهتر به ساکنین و گردشگران از مهمترین اهداف این بازدیدهای معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم بود.

گفتنی است این بازدیدها با حضور عابدین سعادتفر معاون توسعه مدیریت، محرم بهاروند معاون فنی و زیربنایی، حسین ناصری نژاد مدیر امور فنی و زیربنایی، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

48

کد خبر 1494555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =