غفوری: درگیری دانشگر و اسماعیلی اتفاق خاصی نبود

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: ما باید سرمان را پایین بیاندازیم و کار کنیم تا با تمرکز بیشتر تیم‌مان را بهتر کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وریا غفوری پس از پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: خداراشکر که توانستیم بازی را ببریم ولی از بازی تیم‌مان اصلا راضی نبودیم و باید کار کنیم بهتر شویم.

وی در خصوص بازی استقلال در نیمه دوم مقابل پیکان تصریح کرد: یک مقدار تیم‌مان از نظر بدنی عقب است. باید کار و بهتر تمرکز کنیم، سرمان را پایین بیندازیم و تیم‌مان را بهتر کنیم. همه از نحوه بازی تیم در نیمه دوم ناراحت بودیم. در نیمه اول 2 بر صفر به رختکن رفتیم و در نیمه دوم بازی خوبی انجام ندادیم و بچه‌ها ناراحت بودند. 

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری لفظی دانشگر و اسماعیلی در جریان بازی خاطرنشان کرد: طبیعی است که در یک بازی بعضی وقت‌ها بازیکنان با هم جروبحث می‌کنند، ولی اتفاق خاصی نبود.

غفوری در واکنش به این موضوع که استقلال با مجیدی به مرور شرایط خوبی پیدا می‌کند، گفت: ما باید وظیفه خودمان را انجام دهیم، کادرفنی هم جدید آمده و باید زمان بدهیم تا تفکرات‌شان را در تیم جا بیندازند. ما هم باید از نظر بدنی بهتر شویم و عملکرد کلی تیم بهتر شود.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات مالی حل شده است؟ عنوان کرد: مشکلات در حال حل شدن است. مجموعه باشگاه تلاش می‌کند تا آرامشی در تیم حاکم شود و به ثبات برسیم. 

258 41

کد خبر 1494743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =