فرمانده نیروی دریایی ارتش: به کلکسیونی از تجهیزات و موشک‌های هوشمند مجهزیم

ایسنا نوشت: فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از نمایشگاه دستاورد های دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، گفت: با تلاش بی وقفه کارکنان توانسته‌ایم نیروی دریایی را به کلکسیونی از تجهیزات از جمله انواع موشک های هوشمند مجهز کنیم.

 امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر و نمایشگاه دستاورد های دانشجویان این دانشگاه بازدید کرد.
وی در این بازدید با تبریک عید مبعث، بیان کرد: با همت و تلاش کارکنان نیروی دریایی ارتش توانسته ایم به دستاورد های پیشرفته ای دست پیدا کنیم و اقدامات مهمی انجام دهیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به بومی سازی ناوشکن ها در این نیرو، خاطر نشان کرد: نیروی دریایی ارتش با تلاش بی وقفه کارکنان توانسته به کلکسیونی از تجهیزات  از جمله انواع موشک های هوشمند مجهز شود؛ با این وجود هنوز در آغاز راه هستیم و با تلاش مضاعف می توانیم به جایگاه ممتاز و مناسب ایران اسلامی در جوامع بین المللی دست پیدا کنیم.
وی با تاکید بر موقعیت ژئوپولتیک دریایی ایران، گفت: کشور ما از مرز وسیع دریایی و سابقه طولانی دریا نوردی برخوردار است؛ بنابراین قدرت، اقتدار و توانایی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران باید در شان و تراز نظام اسلامی و تاریخ کشور ایران اسلامی باشد.
دریادار خانزادی اظهار کرد: ایران در مرکز راهبردی انرژی جهان قرار گرفته و تنها کشوری است که بیشترین مزیت ترانزیتی و سواحلی عظیم و طولانی منطقه را در اختیار دارد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ویژگی ها و وظایف جوانان انقلابی، تصریح کرد: دوران جوانی بهترین دوران برای خودسازی و فراگیری سرشار از امید است؛ هویت جوانان انقلاب اسلامی ریشه در انقلاب و آموزه های دینی دارد و از وحدت کلمه قدرت می گیرد، لذا قدرت را برای خدمت و شهرت رابرای انقلابی بودن می خواهد.
امیر دریادار خانزادی در پایان با آرزوی موفقیت برای دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)، ادامه داد: با برنامه ریزی و تلاش فراوان و با فضل خداوند آینده از آن شما و ملت ایران است و در آینده نه چندان دور ما با اقتدار در اوج پیشرفت و توسعه خواهیم ایستاد و شما جوانان هستید که باید از جایگاه ممتاز جمهوری اسلامی در مقابل استکبار جهانی دفاع کنید.

216216

کد خبر 1494976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =