سختگیری‌های آقای خاص در تیم‌ملی کشتی فرنگی

بنا هم در اردوهای تیم‌ملی به شدت دلتنگ پسر کوچکش است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حبیب اخلاقی مربی کشتی فرنگی که دستیار محمد بناست، توضیحاتی درباره آخرین وضعیت تیم ملی می‌دهد. خلاصه‌ای از حرف‌های او را می خوانید:

*امسال سال تحویل باید در اردوی تیم ملی باشیم و کنار خانواده نیستیم.

*من دو پسر به اسم امیر علی و آرسان دارم. قبول دارم، از وظایف یک پدر کوتاهی کردم ولی این به خاطر اهداف بزرگی است که همه با تیم ملی کشتی داریم.

*دل آقای بنا هم در اردوها برای پسرش بابک تنگ می شود ولی او عاشق کشتی است. کنار بچه های تیم ملی است و مثل یک پدر زحمت می کشند. انشالله بچه ها هم قدر داشته بزرگی به نام بنا را بدانند.

*آقای بنا در کارش خیلی جدی است. اگر امروز تیم ملی فرنگی پرستاره شده و مدعی قهرمانی است به خاطر زحمت هایی است که کشیده شود.آقای بنا هم با سختگیری و جدی بودنش فعل خواستن را برای بچه ها صرف کرده.

*آقای بنا خیلی محکم و مقتدرانه مدیریت می کند و اجازه نمی دهد کشتی گیر سالاری در تیم ملی داشته باشیم. او می گوید باید تیم ملی سالاری داشته باشیم. تیم ملی از همه چیز بالاتر است.

*اردوهای ما 12 روزه است. 5 مرحله اردو داشتیم و از امروز مرحله ششم را داریم. باورتان نمی شود. ما گاهی 12 روز آفتار را نمی بینیم. کلا از خانه کشتی بیرون نمی‌آییم. در بسته است. اجازه تردد نیست.

*تا الان سه سهمیه گرفته ایم و سه سهمیه دیگر در کشتی فرنگی برای المپیک مانده. حضور هیچ کشتی گیری هم در المپیک قطعی نیست. ما آماده ترین نفرات را می بریم. در واقع سهمیه ها برای نفر نیست، برای ایران است. در نهایت بهترین ها با هم رقابت می کنند و کشتی گیر نهایی انتخاب خواهد شد. برای سه وزن باقی مانده هم انشالله 20 اسفند مسابقات را در قزاقستان شروع می کنیم.

*پیش بینی مدال هایمان در المپیک.... در ورزش نمی شود چیزی را پیش بینی کرد ولی قطعا بچه ها تمام تلاش خود را می کنند. 

252 252

کد خبر 1495177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =