امین شریفی، رودرروی پیمان یزدانیان قرار می‌گیرد

امین شریفی و پیمان یزدانیان، دو آهنگساز حاضر آلبوم «امواج نوی ایران» رودرروی هم قرار می‌گیرند تا درباره «ناخودآگاهیِ بداهه‌نوازی و خودآگاهیِ آهنگسازی» گفت‌وگو کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چندی پیش اولین سری از آلبوم موسیقی «امواج نوی ایران» با نوارندگی کلاریز کشاورز و حضور ۲۲ آهنگساز ایرانی ساکن داخل و خارج از کشور، در ایران و عرصه بین‌المللی وارد بازار موسیقی شد.

به همین بهانه، امین شریفی و پیمان یزدانیان، دو آهنگساز حاضر در این مجموعه‌، رودرروی هم قرار خواهند گرفت تا درباره «ناخودآگاهیِ بداهه‌نوازی و خودآگاهیِ آهنگسازی» به گفت‌وگو بپردازند.

پیمان یزدانیان، آهنگساز و نوازنده ایرانی ۲۲ سال قبل موفق به کسب رتبه نخست در کنکور موزیکال فرانسه در رشته نوازندگی پیانو شد. اغلب مخاطبان ایرانی او را به‌خاطر ساخت موسیقی فیلم در بسیاری از آثار سینمایی می‌شناسند. امین شریفی هم آهنگساز جوان کشورمان است که مدیریت هنری نشر موسیقی پتریکور را بر عهده دارد. او در حال حاضر مشغول تحصیل در مقطع دکترای رشته آهنگسازی در امریکاست.

گفت‌وگوی زنده امین شریفی و پیمان یزدانیان یکشنبه، بیست‌وچهارم اسفندماه، ساعت ۹ شب به وقت ایران از طریق صفحه امین شریفی و نشر موسیقی پتریکور قابل مشاهده خواهد بود. 

۲۵۹

کد خبر 1495272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =