آماده باش آتش نشانان شهر همدان در آخرین چهارشنبه سال

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: ۱۲۰ آتش نشان شهر همدان به منظور انجام عملیات احتمالی امدادی و خدماتی و حفظ ایمنی شهروندان در آخرین چهارشنبه سال در آماده باش کامل هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ سیدصادق پورسینا در جمع خبرنگاران گفت: تمامی ایستگاه‌های ۱۰ گانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان در شب آخرین چهارشنبه سال آماده باش کامل هستند ضمن اینکه ۶ اکیپ آتش نشانی نیز در سطح معابر شلوغ و پرتردد شهر مستقر خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین خودروهای سبک و سنگین آتش نشانی به منظور تسریع روند عملیات امدادی در ۶ نقطه و معبر پرتردد شهر همدان مستقر می‌شوند و افزون بر این اکیپ‌های آتش نشانان موتورسوار نیز در سطح شهر گشت زنی می‌کنند.

پورسینا اضافه کرد: مهمترین رویکرد سازمان آتش نشانی حفظ ایمنی شهروندان و مقابله با حوادثی است که امنیت جانی و مالی مردم را تهدید می‌کند و شهروندان باید بدانند که هرگونه بی‌توجهی به نکات ایمنی در این شب می‌تواند خسارات جانی و مالی غیرقابل جبرانی را به دنبال داشته باشد.

 وی از شهروندان درخواست کرد به دلیل شیوع ویروس کرونا در جامعه، از هرگونه تجمع و همچنین اقدامات مخاطره آمیز در روزهای پایانی سال پرهیز کرده و کمک حال کادر درمان در شرایط فعلی باشند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان با اشاره به آماده باش و حضور مدیران ارشد عملیاتی در کنار نیروهاز آتش نشان،گفت: در این شب علاوه بر آتش نشانان آماده، از تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ظرفیت نیروی انسانی برای تامین هر چه بیشتر ایمنی شهروندان استفاده خواهد شد.

46

کد خبر 1495761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =