رحمتی، مخالف پیوستن قاسمی‌نژاد به استقلال!

تسنیم نوشت: مهدی رحمتی، سرمربی پدیده مشهد با انتقال امین قاسمی‌نژاد به استقلال مخالف است و به همین دلیل پیوستن این بازیکن به جمع آبی‌پوشان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

امین قاسمی‌نژاد، مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد تلاش زیادی کرد به استقلال پیوندد و حتی با هم‌بازی‌های خود در تیم مشهدی خداحافظی کرده بود، اما موانعی باعث عدم پیوستن به او استقلال شده است. در مذاکرات اولیه با قاسمی‌نژاد قرار بود مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن توسط باشگاه استقلال پرداخت شود که در ادامه پدیده این مبلغ را به 4 میلیارد تومان افزایش داد و باعث عقب‌نشینی مدیران استقلال شد.

قاسمی‌نژاد که تمایل زیادی دارد به استقلال برود، از گل‌گهر سیرجان نیز پیشنهاد دارد و این باشگاه حاضر شده مبلغ رضایت‌نامه فوق را بپردازد. اینکه چرا به یکباره پیوستن قاسمی‌نژاد به استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته، به مخالفت مهدی رحمتی، سرمربی پدیده بازمی‌گردد. سرمربی شهر خودرو با وجود ابراز تمایل شدید قاسمی‌نژاد مخالف پیوستن او به استقلال بوده و به همین دلیل روند مذاکرات متوقف شده است.

احمد مددی، مدیرعامل استقلال در حال رایزنی با مدیران پدیده است و طی امروز و فردا آخرین تلاش‌های خود را انجام خواهد داد، اما تا امروز مخالفت‌های رحمتی پس از درخواست فرهاد مجیدی برای جذب قاسمی‌نژاد مانع این انتقال شده است. 

256 251

کد خبر 1495824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =