کنایه های بادامچیان به کاندیداهای نظامی انتخابات ۱۴۰۰ / نظرسنجی ها به نفع رئیسی است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: پس از انقلاب اسلامی افراد و جریان‌هایی درصدد حذف مؤتلفه اسلامی و کمرنگ کردن آن برآمدند و حتی در همین روزها برخی از مجموعه‌های اصولگرا مواضعی که اتفاقاً با مواضع آن‌ها همسو است سانسور می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی،اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در اجلاس سراسری حزب موتلفه اسلامی که با حضور دبیران استانها و شهرستانها و اعضای شورای استانها و شهرستانها به صورت مجازی برگزار شد، به بیان استراتژی و سیاست ابلاغی مؤتلفه در قالب شورای وحدت پرداخت و اظهار داشت: طرح اقدام استانی در هفت ماه گذشته با ائتلاف همه نیروها و رهبری معنوی روحانیت از سوی شورای وحدت انجام می‌شود.

وی با اشاره به عملکرد مؤتلفه در شورای وحدت درباره شوراهای شهر و روستا خاطرنشان کرد: در بخش شورای وحدت با جامعه روحانیت مبارز مشغول فعالیت هستیم و تاکنون در ۲۵ استان نماینده مرتبط با روحانیت معرفی‌شده است. مقرر شد به فهرست اصلح به‌صورت ائتلافی و مستقل استانی برسیم و امیدواریم این رویداد رخ بدهد و نتیجه آن در فهرست مطلوب خود را نشان دهد.

بادامچیان ضمن اظهار امیدواری در خصوص آماده شدن فهرست نامزدهای شورای شهر و روستا در زمان ثبت‌نام و قدردانی از معاونت‌های مربوطه افزود: مؤتلفه اسلامی در این دوره بیش از هر دوره دیگر فعالانه وارد عرصه شده است.
دبیرکل مؤتلفه اسلامی همچنین تاکید کرد: پایتخت مداخله‌ای در امور انتخابات شوراهای شهر سایر استان‌ها ندارد. 

وی با اشاره به نظرسنجی‌های مختلف در خصوص شخصیت‌های ریاست جمهوری ادامه داد: وضعیت موجود روشن است، آیت‌الله رئیسی مطابق نظرسنجی‌ها بیشترین توجه را به خود اختصاص داده و هنوز ایشان اعلام حضور نکرده است، مؤتلفه در صورت حضور ایشان تصمیم خواهد گرفت و تصمیم نهایی بر اساس نظر شورای مرکزی مبتنی است.

بادامچیان سیاست کلی مؤتلفه و شورای وحدت را احترام به تمام نامزدها برشمرد و گفت: تخریب و برخورد با رقبا و شخصیت‌ها را قبول نداشته و منفی می‌دانیم و به سمت نامزدی گرایش خواهیم داشت که با پشتوانه قوی بتواند مشکلات را حل کرده و درعین‌حال ساده‌زیست و پاک دست باشد.

عضو شورای عالی شورای وحدت تصریح کرد: با عدم مخالفت شورای وحدت و شورای مرکزی و اعضاء نظر بر این شد که در حزب در چند نظرخواهی به سمت فرد برویم.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی به جریان شناسی این حزب در انقلاب پرداخت و تصریح کرد: پس از انقلاب اسلامی افراد و جریان‌هایی درصدد حذف مؤتلفه اسلامی و کمرنگ کردن آن برآمدند و حتی در همین روزها برخی از مجموعه‌های اصولگرا مواضعی که اتفاقاً با مواضع آن‌ها همسو است سانسور می‌کنند.

بادامچیان در ادامه افزود: افرادی بدون سابقه فعالیت سیاسی به‌صرف فعالیت نظامی و یا فعالیت تبلیغاتی موردتوجه قرار می‌گیرند اما نسبت به مؤتلفه برخی از دوستان مدعی می‌شوند که کاندیداهای حزب ما توانمند نیستند این در حالی است که پر سابقه‌ترین چهره‌های سیاسی در مؤتلفه با قیدهای رجل سیاسی و مذهبی وجود دارد.

کنایه های بادامچیان به کاندیداهای نظامی انتخابات ۱۴۰۰ / نظرسنجی ها به نفع رئیسی است


وی گفت: بحث حکمرانی خوب و حکومت توسط ما تدوین‌شده و اندیشه و فعالیت حزب در این حوزه می‌تواند راهگشا باشد.

عضو شورای وحدت تصریح کرد: مؤتلفه نیروی عظیم امانت امام است و تشکیلات منسجمی است که در حوزه‌های مختلف گسترده شده است و به همین علت ما می‌خواهیم در این دوره بنا به مصوبه شورای مرکزی نامزد داشته باشیم و فردی را معرفی خواهیم کرد که توانمندی اداره دوره دوم انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم  را مطابق با آهنگ ولایت‌فقیه داشته باشد.

بادامچیان زاویه‌دار شدن افراد مختلف در دوره خدمت خود با خط رهبری را دفعی ندانست و گفت: این فاصله یک‌باره صورت نگرفت، بلکه از قبل وجود داشته و خود را در دوره خدمت نشان داد. اما در مؤتلفه هرگز فاصله وجود نداشته است و  همواره آنچه ولایت خواسته‌اند محقق شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: سیاست امروز ما برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی نامزد هماهنگ و هم‌نظر با ولایت و دلسوز مردم است و برای انخابات شوراها هم حرکت به سمت شکل‌گیری شورای خوب برای گام دوم انقلاب است.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1495854

برچسب‌ها