مدافع پرسپولیس دوباره در رادار تراکتور قرار گرفت

ورزش سه نوشت:محمد انصاری که امروز صبح برای دریافت رضایتنامه اش به باشگاه پرسپولیس رفته بود، در حال مذاکره با تراکتور برای پیوستن به این تیم قرار دارد.

وفا هخامنش، محمد خانزاده و هادی محمدی سه مدافع میانی قرمزپوشان آذربایجانی در نیم فصل اول مسابقات لیگ بیستم بودند و گاهی مصدومیت ها و محرومیت ها سبب شد تا سرمربیان این تیم برای انتخاب ترکیب اصلی به دردسر بیفتند.


با حضور رسول خطیبی وفا هخامنش نیز در لیست خروجی باشگاه قرار گرفته و در صورتی که مدیران باشگاه تراکتور با یکی از گزینه های مدنظر خود به توافق دست پیدا کنند، این بازیکن راه خروجی را در پیش خواهد گرفت.


علیرضا ابراهیمی یکی از مدافعانی بود که مدیران باشگاه تراکتور شرایط او را برای حضور در جمع قرمزپوشان زیر نظر داشتند، اما درنهایت با پاسخ منفی باشگاه سیرجانی، این انتقال نه برای پرسپولیس میسر شد و نه برای تراکتور.


حالا و در شرایطی که جذب بازیکن خارجی نیز همچنان ممنوع است، باشگاه تراکتور دست روی محمد انصاری مدافع پرسپولیس گذاشته است؛ بازیکنی که پیش تر نیز قرار بود با رقمی نجومی به تراکتور برود ولی این پیشنهاد مورد توجه انصاری که در میان نفرات مورد علاقه برانکو بود، قرار نگرفت و ترجیح داد بماند.


حالا اما ماجرا متفاوت شده و این بازیکن که اقبالی از سوی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نمی بیند و در نیم فصل اول نیز پس از پایان دوران مصدومیت فرصتی برای بازی به دست نیاورد، به دنبال جدایی است و شاید پس از چند سال حضور در پرسپولیس، در نیمه دوم لیگ او را با پیراهن تراکتور در زمین فوتبال بببینیم.

251 251

کد خبر 1496021

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =