رسانه ها عامل موثر معرفی مطلوب کیش درسطح ملی و بین المللی

سرپرست سازمان منطقه آزادکیش براستفاده بهینه از ظرفیت های صدا و سیمای مرکز کیش برای معرفی مطلوب این جزیره تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : داود سیروس مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کیش با جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش دیدارو گفتگو کرد.

براساس این گزارش جعفرآهنگران دراین دیدار با اشاره به نقش موثر رسانه ملی در توسعه مناطق مختلف کشورو همچنین ارتقاء سطح آگاهی جامعه گفت:  پیشرفت جزیره کیش و رونق اقتصادی کشور هدف مشترک سازمان منطقه آزاد و صدا وسیمای مرکز کیش است و هردو سازمان برای تحقق این هدف همکاری خواهندکرد.

جعفرآهنگران ضمن ابراز خرسندی ازنگرش خاص مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش درزمینه ضرورت تعامل گسترده با سازمان ها و ادارات منطقه به ویژه سازمان منطقه آزاد کیش ابراز امیدواری کرد تعامل همدلانه این دوسازمان به یک الگوی موفق درسطح کشور بدل شود.

وی با اشاره به اینکه روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزمهم ترین فصل گردشگری کیش است گفت: ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در این ایام ضامن حفظ جایگاه این منطقه و مهم تراز آن شان نظام اسلامی است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش  با بیان اینکه صدا و سیما با اطلاع رسانی سریع و گسترده به مخاطبان و همچنین معرفی ظرفیت ها ، فرصت های سرمایه گذاری و جاذبه های گردشگری درافزایش جذب سرمایه گذاران و گردشگران به این جزیره زیبا نقش موثری ایفا می کند اظهارداشت: سال گذشته در نوروز بنا بر مصوبات ستاد ملی کرونا و شرایط ناشی ازشیوع این بیماری ، فعالیت های گردشگری و اقتصادی جزیره تعطیل و جمع زیادی ازتجار، بازرگانان و کسبه و بازاریان متضررشدند.

آهنگران افزود: البته با برنامه ریزی و هم افزایی و رعایت سختگیرانه ضوابط بهداشتی درطول سال تلاش شد تا با استمرارفعالیت های گردشگری بخشی از این خسارات جبران شود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش تاکیدکرد: نوروز مهمترین دوره فعالیت های اقتصادی و گردشگری کیش است، از این رو امسال تمام تلاش خود را بکارمی گیریم تا با نظارت حداکثری، رعایت کامل ضوابط بهداشتی، فعالیت های اقتصادی و گردشگری با قوت ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه پیش بینی ها حاکی از افزایش شمارگردشگران کیش در نوروز ۱۴۰۰است تصریح کرد : صدا وسیما یکی ازمهم ترین بخش هایی است که می تواند ما رادرتحقق اهدافمان درجهت رونق منطقه و تقویت صنعت گردشگری کمک کند.  

داود سیروس مدیرکل صداو سیمای مرکز کیش نیزدراین نشست با اشاره به اینکه صداو سیمای مرکز کیش آمادگی دارد تا با تمام توان و ظرفیت خود درجهت معرفی جاذبه های متعدد این منطقه آزادتجاری –صنعتی درسطح ملی وبین المللی همکاری کند ، اظهارداشت : ما برآنیم تا فرایندنمایی جایگزین محصول نمایی شده وبا شناساندن زیرساخت های ارزشمند کیش، ضمن قدردانی از تلاش های موثر همه خدمتگزاران دراین منطقه،نتایج این زحمات را که گوشه ای از خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی است به اطلاع هموطنان برسانیم .

وی از آمادگی کامل رسانه ملی برای همکاری باسازمان منطقه آزاد کیش درجهت معرفی اولویت ها و قابلیت های منطقه و خدمت به ساکنان و گردشگران ، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خبر داد و با ارائه پیشنهاد تدوین یک برنامه راهبردی مشترک و تعیین اولویت های مدنظر سازمان منطقه آزاد کیش در جهت تسریع و تسهیل روند توسعه منطقه گفت: تدوین این برنامه، زمینه همکاری های مشترک و استفاده بهینه از امکانات و توانمندی های همکاران صداو سیمای مرکز کیش برای تسهیل و تسریع روند توسعه کیش را تقویت می کند.

مدیرکل صداو سیمای مرکز کیش تاکید کرد: همه ما در مسیرتوسعه کیش همراهیم و هدفی جز پیشرفت این منطقه و رونق اقتصادی کشور نداریم .

سید علیرضاعلوی رضوی مدیرروابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش نیز دراین نشست با اشاره به اینکه رویکرد تعاملی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش و آشنایی کاملی که با فضای خاص فعالیت های رسانه ای دارد، همکاریها را تقویت می کند گفت : خط مشی سازمان ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و ایجاد زمینه حضورموثر سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در جزیره کیش است و ما نیز تلاش می کنیم این حجم گسترده ازخدمات انعکاس مطلوبی درفضای رسانه ای کشور داشته باشد.

سید علیرضا علوی رضوی تصریح کرد: روابط عمومی و امور بین الملل سازمان دریک سال گذشته تمام توان خود را بکار گرفته تاضمن افزایی با اصحاب رسانه و تقویت زمینه همکاری های مشترک ، وظایف و مسئولیت های خود را به خوبی انجام دهد.

وی ابراز امیدواری کرد  باهمکاری رسانه ها و  صدا و سیمای کیش درانعکاس مناسب فعالیت کمیته های مختلف ستاد نوروزی ، گردشگران کیش دربهار۱۴۰۰ سفری خاطره انگیز را دراین جزیره زیبا تجربه کنند.  

46

کد خبر 1496140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =