سیمان شاهرود به عنوان واحد صنعتی سبز در سطح استان شناخته شد

شرکت سیمان شاهرود طی فعالیت های انجام شده در راستای حفاظت از محیط زیست موفق به کسب این عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان تجلیل از مدیر عامل سیمان شاهرود در اداره کل محیط زیست استان سمنان صورت پذیرفت .

 در این مراسم که با حضور مدیر کل محیط زیست استان و دیگر مدیران آن سازمان در سالن جلسات و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، از محمد رضا بازوی مدیر عامل شرکت سیمان شاهرود ، به دلیل رعایت الزامات و استاندارد های زیست محیطی وپیروی این شرکت از خط مشی کیفیت، ایمنی، بهداشت کار و محیط زیست با اهدا  تندیس سیمین و لوح  تقدیر تجلیل به عمل آمد.
محمد رضا بازوی در این مراسم  ضمن تشکر از خانواده بزرگ سیمان شاهرود اظهار داشت؛ بدون شک ، تلاش و تعهد به حفاظت از محیط زیست در میان کلیه همکارانم ، در انتخاب واحد صنعت سبز برتر استان بسیار تاثیر گذار بوده است .
وی افزود: در کنار  رشد و توسعه صنعت ،سیمان شاهرود ، نگاه ویژه ای به امور مرتبط بامحیط زیست دارد و با اجرای اقدامات اصلاحی زیست  محیطی در بلند مدت  در حفاظت از محیط زیست منطقه گام موثری برداشته است .

مدیر کل محیط زیست استان در این مراسم فرموند ایجاد انگیزه در صنایع بخصوص صنایع سیمانی بسیار خوب و سازنده است و خوشبختانه در چند سال اخیر سیمان شاهرود با تلاش و اقدام در راستای قوانین و مقررات زیست محیطی توانسته افتخار عنوان صنعت سبز را بدست اورد.
 در ادامه ایشان اعلام نمودند انتخاب واحدهای صنعتی سبز بر اساس اصول علمی و آماری می باشد و اظهار داشتند شاخص‌های اصلی انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز بر اساس مدیریت فاضلاب، مدیریت آب، مدیریت پسماند، پیشگیری از آلودگی هوا و شاخص های زیست محیطی دیگر می باشد
 در مراسم مذکور ، شرکت سیمان شاهرود به دلیل فعالیتهای تاثیر گذار در اشاعه ی فرهنگ محیط زیست و استقرار و جاری سازی سیستم مدیریت زیست محیطی(EMS) اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

46

کد خبر 1496160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =