اشک های پرافتخاترین سرمربی فوتبال زنان ایران/عکس

ورزش سه نوشت: سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم پس از ناکامی تیمش در راه رسیدن به قهرمانی لیگ فوتبال زنان با چشمانی اشکبار بازیکنان خود را به آغوش کشید.

در شرایطی امروز مسابقات هفته پایانی لیگ برتر فوتبال زنان پیگیری شد که سه تیم شهرداری سیرجان، شهرداری بم و سپاهان اصفهان شانس قهرمانی داشتند و در این میان شانس سیرجانی‌ها در دوئل رودررو مقابل سپاهان بیش از سایرین بود.

البته که بمی‌ها هم تا تقابل هفته گذشته مقابل سپاهان شانس پررنگی برای دفاع از عنوان قهرمانی و کسب هشتمین جام خود در ادوار لیگ فوتبال زنان داشتند، اما نبود مرضیه جعفری سرمربی تیم باعث شد تا شیرازه بمی‌ها مقابل سپاهان فرو پاشد و آن‌ها با شکست مقابل این حریف اصفهانی، از جام قهرمانی دور شوند.

جعفری که با هفت قهرمانی در لیگ فوتبال زنان، پرافتخارترین سرمربی ایرانی به شمار می‌رود و خود خالق تیم شهرداری بم بوده و پس از آن‌که اعضای تیمش در زلزله بم از دنیا رفتند، با انگیزه‌ای مضاعف دوباره تیمی جدید ساخت و آن را پرافتخارترین تیم فوتبال زنان ایران کرد، هفته گذشته به دلیل بیماری پسرش نتوانست کنار تیمش باشد و نبود او بمی‌ها را از قهرمانی دور کرد.

آن‌ها امروز و در هفته پایانی در خانه با چهار گل شهرداری بم را در هم کوبیدند اما پیروزی تلخی بود چرا که در بازی همزمان شهرداری سیرجان برد تا قهرمانی از آن دیگر نماینده استان کرمان شود.

مرضیه جعفری پس از پایان بازی امروز با چشمانی اشکبار به میان زمین آمد و با در آغوش کشیدن سمانه چهکندی ستاره تیمش، گریه‌های خود را ادامه داد و سپس به سراغ دیگر بازیکنانش رفت تا عمق ناراحتی بمی‌ها برای از دست رفتن این قهرمانی این‌چنین نمایان شود.

اشک های پرافتخاترین سرمربی فوتبال زنان ایران/عکس

اشک های پرافتخاترین سرمربی فوتبال زنان ایران/عکس

اشک های پرافتخاترین سرمربی فوتبال زنان ایران/عکس

بیشتر بخوانید: باشگاه امیر قلعه‌نویی قهرمان والیبال شد!

253 251

کد خبر 1496364

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =