توصیه روحانی به سنگ اندازان بر سر راه لغو تحریم‌ها / توبه کنید

رئیس جمهوری در آخرین جلسه هیئت دولت گفت: امیدواریم اقلیتی که در راه سنگ‌اندازی در برداشتن تحریم‌ها هستند، در ایام ماه شعبان توبه کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسن روحانی، رئیس جمهوری در آخرین جلسه هیئت دولت دوازدهم در سال 99 گفت: امروز شرایط برای شکسته شدن تحریم از هر زمان دیگر آماده‌تر است آمریکایی‌ها بارها اعلام کردند مسیر و دولت قبلی غلط بوده، شکست حداکثری منجر به شکست شده و اعلام کردند می‌خواهند به مسیر تعهد و برجام برگردند. البته حرف ما برای کافی نیست و ما منتظر عمل آنها هستیم. 

او افزود: تاخیر در برداشتن تحریم خیانت است، هر جناح، جریان و گروهی که برداشتن تحریم‌ها را یک ساعت به عقب بیندازد، به هر دلیلی باشد، خیانت بزرگ نسبت به ملت ایران است و این ننگ ابدی برای آن جناح، جریان و گروه در تاریخ ایران باقی می‌ماند. تحریم تضییع حقوق مردم است و باید جلوی تضییع حقوق مردم را بگیریم. امیدواریم اقلیتی که در راه سنگ‌اندازی در انجام این کار هستند، در ایام ماه شعبان توبه کنند. در آستانه عید هستیم و عیدی که به مردم می‌دهند، این است که دست از تخریب بردارند. دولت هم بلد است، هم می‌داند و هم قادر است این تحریم را پایان دهد. 


>>> بیشتر بخوانید 

روحانی: تاخیر در پایان تحریم خیانت بزرگ و ننگ ابدی است


216219

کد خبر 1496529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =