پلیس راهور: به زیارت اهل قبور در آخر سال نروید

فارس نوشت: رئیس پلیس راهور پایتخت از مردم خواست زیارت اهل قبور را در وقتی دیگر انجام دهند و اگر مجبور به حضور هستند حتما پروتکل ها را رعایت کنند.

سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آماده‌باش ماموران پلیس راهور در معابر داخلی و منتهی به بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آخرسال خبر داد. 

سردار حمیدی به تمهیدات پلیس برای پنجشنبه و جمعه آخرسال در بهشت زهرا اشاره و اظهار داشت: پیش‌بینی ما افزایش سفرها به مقصد بهشت زهرا (س) در روزهای پایانی سال است و از این رو ماموران پلیس نیز در تمامی معابر داخلی بهشت زهرا و همچنین معابر منتهی به بهشت زهرا در آماده‌باش کامل بوده و نسبت به روانسازی و مدیریت ترافیک اقدام خواهندکرد.

وی با بیان اینکه درخواست ما از مردم این است که با توجه به شرایط کرونا و حجم بالای ترافیک طی این دو روز حتی الامکان به بهشت زهرا مراجعه نکنند و با مدیریت زمان در زمان های دیگر اقدام به زیارت اهل قبور داشته باشند گفت: بهتر است شهروندان زمان زیارت اهل قبور را به روزهای دیگری موکول کنند، اما اگر حتما باید در بهشت زهرا حضور داشته باشند، لازم است که حتما پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از حضور طولانی مدت در محل بهشت زهرا خودداری کنند. 

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه عوامل پلیس راهور تهران با تخلفات  رانندگی و به خصوص تخلفاتی که سبب کندی ترافیک و اخلال در آن شود برخورد خواهند کرد، گفت: پارک دوبل، حرکت خلاف جهت، توقف در محل های  ممنوعه و ... از جمله مواردی است که با آن برخورد خواهد شد.

47231

کد خبر 1496742

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =