۰ نفر
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
کدام جاده‌های کشور بسته است؟

ایرنا نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور اعلام کرد: در استان های البرز و مازندران در محور کرج-چالوس محدوده جنرال مکانیک که به دلیل سقوط بهمن مسدود شده بود، بازگشایی شد.

سرهنگ احمد شیرانی روز پنجشنبه افزود: در استان مازندران محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره ۶ به دلیل ریزش کوه مسدود است.

وی با بیان اینکه وضعیت ترافیک سایر جاده های کشور روان و بدون مشکل است، گفت: در برخی از جاده های کوهستانی استان‌های شمالی بارش پراکنده باران گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا ادامه داد: پیش بینی و هشدار هواشناسی برای وزش باد شدید و گردوخاک برای استانهای شمال غربی شمالی مرکزی و شمال شرقی و هرمزگان صادر شده و بروز پدیده گردوخاک و کاهش میدان دید رانندگان در جاده های این استانها وجود دارد.

شیرانی به شهروندان توصیه کرد: ضرورت دارد شهروندان به پرهیز از سفر در شرایط نامناسب جوی توجه داشته و در صورت ضرورت سفر ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، زمان بیشتر برای رانندگی و کاهش سرعت و توجه کافی به جلو اقدام به سفر کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا افزود: برابر آخرین اطلاعیه ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن توصیه به پرهیز از سفرهای غیرضروری، در صورت ضرورت به سفر، سفر به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع و سفر به سایر شهرهای گروه زرد و آبی بلامانع است.

شیرانی افزود: خروج خودرو با پلاک‌های بومی از شهرهای گروه قرمز و نارنجی نیز ممنوع است.

به گفته وی محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد کماکان در تمام شهرهای گروه قرمز نارنجی زرد و آبی  ادامه خواهد داشت.

شیرانی از هموطنان خواست قبل از تردد از طریق شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

47231

کد خبر 1496820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =