۲ نفر
۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
مرد واکسی به سراغ شهریار مغانلو رفت /عکس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: وحید امیری پس از گلزنی به نفت مسجدسلیمان به شکلی جالب از شهریار مغانلو استقبال کرد.

تیم پرسپولیس در حالی نفت مسجدسلیمان را شکست داد که شهریار مغانلو مهاجم جدید این تیم برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار داشت تا زوج خط حمله را با وحید امیری تشکیل دهد.

مغانلو در این بازی پر تلاش ظاهر شد و علاوه بر تلاش برای قرار گرفتن در موقعیت گل، کوشش زیادی در پرسینگ پرسپولیس هم انجام می‌داد و سرانجام در یک مورد موفق شد که با دنبال کردن مدافع نفت مسجدسلیمان او را به اشتباه بندازد و ضربه کاری به نماینده خوزستان بزند.

در این لحظه مغانلو روی پای مدافع مسجدسلیمان تکل زد و توانست توپ را بگیرد و به دروازه کرمانشاهی نزدیک شود. وحید امیری نیز پس از یک توقف فریبنده، خود را به مقابل دروازه رساند تا با پاس سریع مغانلو دروازه را باز کند.

پس از آن وحید امیری که انتظار می‌رفت او در نقش گلسازی و شهریار در قامت گلزن ظاهر شوند، خوشحالی جالبی را انجام دادند. امیری روی زمین نشست و زانوی خود را روی زمین زد و ران پایش را بالا آورد تا با نمایش واکس زدن کفش شهریار مغانلو، از او بابت این توپ گیری و پاس تقدیر کند.

نکته جالب همین است که مغانلو خیلی سریع توانسته در تیم پرسپولیس جا بیفتد و بازیکنان هم او را در جمع صمیمی خود پذیرفته‌اند؛ موضوعی که در تمرین پرسپولیس هم مشهود بود و حالا در زمین مسابقه هم به نمایش گذاشته شد.

مرد واکسی به سراغ شهریار مغانلو رفت /عکس

مرد واکسی به سراغ شهریار مغانلو رفت /عکس

بیشتر بخوانید: ساعت عجیب بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

253 251

کد خبر 1497039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =